SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Mówisz chyba czyli nie wiesz :) tak lubię pić, kocham wodę i żeby jeść dużo kcal muszę non stop popijać. W szkole idzie mi cała butla 1,5l (rano szczególnie muszę dużo pić bo non stop mnie suszy) , na treningu kolejna 1,5l to już 3l no i w domu też co chwilę piję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
Addamek 3/4 litry starczą.

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jak myślicie czy rodzaj wody niegazowanej ma znaczenie? Trenuję 3x w tygodniu i piję około 5l dziennie. Z tego co wiem to chyba najlepiej kupować wysokomineralizowane?

Ma znaczenie. Jednak nie jest powiedziane, że picie dużej ilości wody wysoko mineralizowanej będzie opcją idealną, wiele zależy od samego jadłospisu. Osobiście przy dużym spożyciu wody celowałbym w wody "średnio mineralizowane" o nie wysokiej zawartości sodu, a bogatych w magnez i wapń.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Dzięki, w takim razie średnio mineralizowane i mało sodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
To też zarzucę pytaniem z wodą. Jest jakaś różnica w końcu między gazowaną i niegazowaną, którą warto się przejmować? Byłem pewny, że to zuo, ale teraz czytając stare tematy widzę, że niektórzy uznają wyższość gazowanej nawet. Interesuje mnie to głównie dlatego, że 90% zapotrzebowania wody piję w pracy, a tam mam tylko dostęp do mineralnej gazowanej. Która też i smakuje dużo lepiej. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Gazowaną śmiało pij.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogę zastąpić kurczaka wątróbka,jest to dobry wybór czy szukać coś innego w zamian?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie zastępujesz a urozmaicasz, raz kurczaka zjesz raz wątróbkę innym razem wieprzowine czy wołowinę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Po to masz do wyboru różne źródła białka żeby urozmaicać a nie jeść ciągle jedno czy dwa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tak o to mi chodziło,chciałem zamienić jeden posiłek bo wszędzie tylko piers,piers,piers a poza tym wątróbka tańsza :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium