SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
No nie wiem. Jak ktoś je 10 jajek dziennie, a skorupka jednego jajka waży 7-8g, to 80g jajka już trochę różnicy robi.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Liczę, że jedno jajko "L" to ok. 60g i nie mam potrzeby rozwodzić się nad tym, czy tabele uwzględniają wagę skorupki, czy też nie.

Jednak patrząc logicznie - to prawdopodobnie są to wartości części strawnych, czyli bez skorupki.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
skorupka z jednego jajka ok 60g waży mniej więcej 3g. więc różnica kcal musi być ogromna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Ile w jednym srednim jajku jest wegli ? Bo w roznych kalkulatorach sa podane rozne wartosci .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
<1g, więc nie masz czym sobie głowy zawracać.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Pytanie do Skerx:nie uzupełniam węgli od razu po treningu, a w posiłku po treningowym mam tylko 200g ziemniaków co daje ok 25g węgli.a nie mogę dać więcej bo przekroczę kcal ,to lepiej ująć z wcześniejszych posiłków i dodać po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
A czy można jeść skorupy od jajek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz od baby ze wsi, mozesz spażyć wrzątkiem skorupki bez jajka, wysuszyć i zmielić na proch, ale po co to nie wiem, przy niedoborach wapnia można podjeść trochę.

Jak byłem na szkoleniu, Jakub Mauricz wspominał o BTW, że pewne tabele podają btw wraz ze skórką. Ale na naszym etapie można to pomijać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Pytanie do Skerx:nie uzupełniam węgli od razu po treningu, a w posiłku po treningowym mam tylko 200g ziemniaków co daje ok 25g węgli.a nie mogę dać więcej bo przekroczę kcal ,to lepiej ująć z wcześniejszych posiłków i dodać po treningu ?

Osobiście wolałbym zjeść solidniejszą porcję węgli po treningu, jak we wcześniejszych posiłkach (np. w formie w/w ziemniaków). Jest to pora, w której te węgle będą lepszą opcją.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
nigdy nie rozumiem ludzi liczących jajka na gramy, jesteśmy na takim poziomie że spokojnie można liczyć jajko jako jajko nawet jak jedno jest większe a drugie mniejsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium