SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Ale zalać gorącą wodą można, nie?

Kapusta pekińska jest ok? żeby dodać do sałatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej jeść 1 h przed treningiem i tylko węgle złożone czy 1,5 przed i mięcho + węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
http://wszechnica_zywieniowa.sggw.pl/web/antyodzywcze_slajdy.pdf Taką fajną prace znalazłem w necie na temat fitynianów i innych wartości antyodżywczych. Lepiej 1,5h przed mięcho + węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
justresults
Ale zalać gorącą wodą można, nie?

Kapusta pekińska jest ok? żeby dodać do sałatki.


Pisałem o tym wcześniej. Lepiej wodą o temp. pokojowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Właśnie przeczytałem, a co z kapustą pekińską?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
a kiedy chcialbym np spozyć 50 g płatkow przed treningiem to gotuję wode odczekam aż ostygnie do tych 30 stopni chodzby nawet, zalewam taką letnia wodą odczekuję ta godzinkę (to konieczność godzina?) odlewam wodę i dorzucam co chce? ale płatki jeszcze same w sobie bedą nasączone wodą prawda? przez co łątwiej je bedzie spozyć. widziałem jak wielu kulturystow nie odlewa wody.. no ale jesli trzeba to ok.

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Proszę o radę, jem już kilka ładnych tygodni na śniadanie shake'a owsianka+woda+orzechy+gainer. Coraz ciężej wchodzi to jedzenie i często łapią mnie wymioty i nie mogę dokończyć tego mixu. Macie pomysły żeby coś zmienić/dodać? Byłym wdzięczny bardzo:(

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Bardzo smaczne placki owsiane możesz z tego zrobić : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Okej, tylko mam ogólnie gdzieś ze 20 minut na zjedzenie śniadania, jakiś przepis czy coś takiego mógłbyś podesłać?

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium