SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Słowo "ponoć" jest tutaj odpowiednio użyte. W dodatku witaminy w postaci suplementu, to jedynie pewne uzupełnienie, które i tak składem szału nie robi. Osobiście darowałbym sobie zakup witamin w postaci suplementu, a pieniądze przeznaczył na owoce i warzywa

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Witam . Mam pytanie co do diety . Zjadam około tyle kalorii ile mam zapotrzebowanie (2400) , zwracam uwagę na to abym jadł tylko w pełni wartościowe produkty. Mam jednak wątpliwości co do tego czy wieczorem ( 18-19) mogę jeść węglowodany ( np. chleb razowy czy ryż ) , oraz czy jeść dalej w dużych ilościach nabiał , gdyż występuje w nim niekorzystna dla dobrej sylwetki laktoza ( zjadam dziennie 200g twarogu , 300ml mleka 0,5% oraz 200ml jogurtu 0% ). Co do owoców to myślę że jest w nich na tyle dużo plusów że przysłaniają one niekorzystne dla sylwetki działanie fruktozy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
@~Igor Witaminy z grupy B zmieniają kolor moczu, nie masz się czym martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Marynarz_AZS
Witam . Mam pytanie co do diety . Zjadam około tyle kalorii ile mam zapotrzebowanie (2400) , zwracam uwagę na to abym jadł tylko w pełni wartościowe produkty. Mam jednak wątpliwości co do tego czy wieczorem ( 18-19) mogę jeść węglowodany ( np. chleb razowy czy ryż ) , oraz czy jeść dalej w dużych ilościach nabiał , gdyż występuje w nim niekorzystna dla dobrej sylwetki laktoza ( zjadam dziennie 200g twarogu , 300ml mleka 0,5% oraz 200ml jogurtu 0% ). Co do owoców to myślę że jest w nich na tyle dużo plusów że przysłaniają one niekorzystne dla sylwetki działanie fruktozy ?

możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Tutaj wrzucam przykładowy zestaw posiłków na mój dzień . Może być ? Coś wyeliminować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Mogę w jednym posiłku wszamać trochę marchwi, ogórków zielonych i kiszonych, papryki czerwonej i pomidory, bo wszystko wrzucam do pudełka i mam to do roboty razem z kurakiem i ryżem?


Ładując wszystko do 1 pojemnika, 1 posiłek jest większy/mniejszy w stosunku do innych. Czy taka różnorodność nie wpływa negatywnie na diete? Liczy się całodzienny bilans czy posiłkowy?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-08-11 22:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
ReFiXioN
dosc specyficzne pytanie potrzebuje w mojej diecie podbic 100g węgli nie wiem czym za bardzo mozna ;/


spróbuj moreli suszonych, sa pyszne a i duzo węgli maja
http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=375

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-08-11 22:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mogę w jednym posiłku wszamać trochę marchwi, ogórków zielonych i kiszonych, papryki czerwonej i pomidory, bo wszystko wrzucam do pudełka i mam to do roboty razem z kurakiem i ryżem?


Ładując wszystko do 1 pojemnika, 1 posiłek jest większy/mniejszy w stosunku do innych. Czy taka różnorodność nie wpływa negatywnie na diete? Liczy się całodzienny bilans czy posiłkowy?


Możesz.
Spoko.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Pytanie.

Kupiłem dziś mięso pakowane w porcjach. Nie wydaje mi się żeby różniło się czymś od tego sprzedawanego z całych kawałków (tam gdzie obsługa kroi przy Tobie). No może ceną... mylę się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
litości haha. mięso jak każde inne.. czym ma się różnić? mielonego warto unikać z takich paczek ale kawałki można spokojnie jeść..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium