SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
dlaczego nieporozumienie zamiast masła smaruje majonezem jest smaczniejsze i podbijam tłuszcze, moge to zamienić na maslo + orzechy żeby się btw zgadzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3426
ostatnio dawałem swoją przykładową miskę i pytanko takie , ponieważ nie zawsze rano mam czas żeby zrobić sobie np owsianke i jakieś jajko , to czy zamiast tego porannego moge włożyć jakieś białeczko po treningu czy lepiej żeby rano dostarczyć i węgli i białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
masło, ale to prawdziwe jest ok. majonez to juz inna bajka, chyba ze sam bys sobie zrobil

rano tez białko potrzebne, daj z prochu jak nie możesz inaczej dostarczyć



Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-10-23 17:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
O ile obciąć kalorie jeśli normalnie jem 4100kcal w dni treningowe(3100 w nie treningowe) ale normalnie trenuję plecy&biceps na jednym treningu a teraz chciałem zrobić dodatkowy trening samego bicepsa?? Czy jeśli celem jest masa jakościowa to czy jest sens obcinać kcal czy lepiej potraktować ten dzień jako normalny treningowy i nic nie ciąć??
Ogólnie to da te ~1000kcal więcej w tygodniu jeśli nie obetnę.

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2013-10-23 17:49:02

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
WITAM! :)

ZUPA Z ŻEBERKAMI ??? da się do diety jakoś dorzucić :D?

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
dlaczego nieporozumienie zamiast masła smaruje majonezem jest smaczniejsze i podbijam tłuszcze, moge to zamienić na maslo + orzechy żeby się btw zgadzało

Bo majonez kupny, to kiepski jakościowo wybór.


ZUPA Z ŻEBERKAMI ??? da się do diety jakoś dorzucić :D?

Jasne.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
dobra a do tego kanapki ze spalcem, bo zauważyłem, że smalec ma dużo KCAL a tego mi brakuje bardzo !! bo wyszło mi zapotrzebowanie 3000 a ja jem 2200-2600 :((

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ze smalcem już nie wybierz sobie inne źródło tłuszczy, orzechy nasiona oleje, tłuste mięsa/ryby.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy po tre3ningu na basenie,mogę spożywać taki sam posiłek jak po treningu na siłce?
np: zaraz po basenie 2x banan +100 g twarogu chudego
1h po treningu ryz brazowy + pierś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
twaróg, jako źródło protein po treningu to kiepski wybór.

Good ol' chicken!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium