SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Z czego 20g to błonnik.

Może inaczej - skąd to pytanie? Już pomijając kwestię, że jedzenie 2kg pomidorów dziennie to niespecjalnie mądra praktyka.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1611
Mam dobrze zbilansowaną dietę masową, uzupełniam ewentualne luki wpc serwatkowym, do tego leucyna i monohydrat kreatyny, mam magnez, cynk, tran. Moje pytanie brzmi: co można dokupić do tego zestawu by maksymalnie zwiększyć efekty przyrostu masy. Cena nie jest aż tak ważna bo akurat mam troche wolnej gotówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2550
Skoczył mi metabolizm (dieta na mase) i jestem głodny nawet po zjedzeniu posiłku. Co polecacie jako przekaske miedzy posiłkami? Cos niko kalorycznego a zapychajacego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
warzywa

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
jest różnica między głodem a apetytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
j/w, głód wcale nie oznacza, że "skoczył Ci metabolizm".

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Z tego co mi wiadomo, to białko mleka jest białkiem pełnowartościowym (poprawcie mnie, jeśli się mylę).
1. Jak sprawa wygląda w przypadku mozzarelli i serów żółtych?
2. Jak wybrać dobrej jakości ser żółty?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
1. Również jest pełnowartościowe, choć o nieco uboższym aminogramie z racji obecnosci kazeiny. Nie zmienia to jednak faktu, ze jest ok.

2. Musisz patrzec na skład, by był to ser mleczny, a nie z dodatkami olejów roślinnych, czy innych wynalazków.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Dzięki za odpowiedź.
A jeśli chodzi o różne gatunki sera żółtego, to one też mają znaczenie, jeśli chcę wybierać najlepszy jakościowo, czy tylko jest to kwestia smaku? No bo są np gouda, salami, edamski i pewnie wiele innych, których nazw nawet nie znam.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To już kwestia smaku, rejonu wytwarzania etc. O ile będzie to ser zółty, a nie produkt seropodobny - wybierz ten, który Ci smakuje.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium