SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist & Rybas - Debiuty 2011 str. 192

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
Molder wyciskanie, bardzo fajnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Siemka, kiedy zaczynasz redukować ? I jak stoisz z waga teraz ? Bo wyglada na duzo IMO

pzdr.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Hej wszystkim!

demolub Stosuje już Beta-Alanine z Activlaba sporo czasu, dodaje troche do przedtreningowego mixu.

Mało jest strasznie informacji na temat beta-alaniny, nie wiem czemu.

Doszło mnie kilka ciekawych informacji, więc postanowiłem, droga nie jest

Co zauważyłem - lekki wzrost wytrzymałości na treningach - krótsze przerwy, mniejsze zmęczenie.

A tak to wiecej trudno ocenić bo biore mix różnych supli, więc każdy ma jakiś wpływ, a jak widac było w teście dopoki nie przerwaliśmy z Rybasem - jakoś szło.

Z tego co pamietam - wynalazł ten związeg gościu co wynalazł monohydrat, skoro on to poleca to musi działać.

RemyLogan Stwierdził i bardzo fajnie wyjaśnił, że najszersze chwyty wcale nie są najlepsze na NAJSZERSZE, a bardziej na obłe itd.

wiec jak ktoś chce poruszać najszersze (spradzić w atlasie mięśni) to bardziej podchwyt/nachwyt i szerokość wąsko i średnio.

bicu No jakos 3-4 serie przed rekordem probowałem ułożenia, musze sie jakoś lepiej rozciągać bo skurcze łapią i to przeszkadza.

potaś niestety, jak widać

kasteta Jest dużo, w pasie niestety coraz wiecej.

co robie? powoli reuguje diete jeszcze powoli odstawiajac śmieci, od tego tygodnia jade już 3 x 40 minut na rowerku (albo na czczo, albo 3 h po posiłku wieczorem), chodzi mi o to, zeby juz wiecej nie przybywać fatem.

I czekam do zawodów w wyciskaniu, zaraz potem planuje zacząc redukcje.

Gdyby nie zawody, zaczałbym pewnie wcześniej

pozatym bede startowal w konkursie Fitnes Authority wiec chce wyglodac jak najgorszej

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2010-03-24 23:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myślałem czy warto się wpisać, może kogoś interesuje co się teraz dzieje.

Ja aktualnie zakonczyłem mase i zbieram się do redukcji. Tak samo jak Molder preferuje styl agresywnej masy czyli ładowaniu dużej ilość kg, nie przejmując się tym czy mnie zaleje czy nie.
I tak na redu się to wytnie.

Takie małe porównanie:



Koniec redu waga 84kg//// koniec masy waga 109kg

Niestety bebzon trochę większy niż wydaje się na fotach
Myśle że jak wyredukuje z tego 15kg to bf będzie lepszy niż na poprzedniej redukcji i zyskam w rok pare ładnych kilo masy mięśniowej.

Z obwodów to skonczyłem na 42-43cm w łapie, ponad 120cm w klatce i prawie 70cm w udzie.

Z wyników siłowych jakich moge się pochwalić, mimo że pewnie nie ma czym, ale ten kto mnie zna wie jakie cienkie ciężary waliłem w dziennikach więc uważam że progress duży:

Przysiady 150kgx3+1
Wycisk hantli skoks dodatni (ciężar jednego) 35kgx7
Martwy ciąg- 150kgx4
Francuskie wyciskanie 50kgx4


Niestety szkoda że z tym dziennikiem wyszło jak wyszło, cała ta nieprzyjemna sytuacja z Pumą ale cały czas realizowałem plan.

Trzymajcie się,
Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-04-14 19:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
co prawda nie widac az 25 kg po fotkach, ale jest dobrze, waga to juz konkretna jest

szkoda ze przerwaliscie dziennik bo fajnie sie go czytalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
dokładnie.. był to na prawdę dobry dziennik i z chęcią zawsze zaglądałem. Z masy jesteś zadowolony, a to najważniejsze! Z takiej wagi na prawdę jest co wycinać, więc forma może być b dobra!

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie nie widać tych kg i tu się zgodze, sam nie wiem ale waga nie kłamie

Czy jestem zadowolony z wyglądu?
Nie, nie lubie robić masy, nie lubie mieć brzucha, mam na tym punkcie pier.dol.ca bo zawsze byłem spasiony ale naprawdę pięknie się ćwiczyło, jadło, gdyż szama nie była czysta bo takie były założenia, podbijałem kanapkami z razowcem, fast foodami.

Np. pierwszy tydzień masy po redukcji to przysiad 90kgx6 wymęczony a teraz 150kgx3

Napewno na plus jest to że nigdy nie byłem taki duży i taki silny.

A jak będzie to się okaże po redu

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-04-14 19:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
tak to juz jest, ze przewaznie jesli ktos byl chudy przed rozpoczeciem treningow chce tylko masy masy masy, jak najwiecej, i az tak mu nie zalezy na kracie, a jak ktos byl puplecik to jednak preferuje krate i zylki na bicepsach

oczywiscie bardzo uogolnilem teraz, ale czesto tak jest

taka dygresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
3mam kciuki za redukcję, na prawdę może być zayebiście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
muskli tak jak u mnie jakoś

waga duzo wieksza, wzrost mniejszy

dziwną masz budowę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase.

Następny temat

Siłownia hamuje wzrost?

WHEY premium