SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist & Rybas - Debiuty 2011 str. 192

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Hmm kg sporo ale jakoś tego tak nie widać zobaczymy jak na wycince będzie prowadzcie dziennik bo akurat tu bardzo chetnie wpadalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś nie wierzy w wage, zapraszam na Mistrzostwa SFD w wycisku, będę dopingował Moldera, moge się wtedy zważyć

A co ma teraz być widać w sumie, to masa, liczą sie obwody, a łapa na pompie do 45cm dobija

Poszło dużo kg, nie zalałem sie masakrycznie więc zrobiłem muskle, nie ma bata by to sama woda była

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Nie nie rybas to nie tak że ci nie wierzymy ,ja osobiscie ci wierze. Zerknij u mnie w dzienniku foto z koncowki masy (ostatnie strony dzienika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Rybas zrobił ogromny progres!

Daje z siebie wszystko i to nareszcie widać. Brakuje wiecej póz ale dla mnie klata bokiem bardzo do przodu. Myśle, że po redukcji zostanie pare kg (myśle, że spokojnie z 6 kg czystego miecha dowaliłeś) wiec bedzie wypas.

Wogole w przysiadach już mnie prawie dogonił ( w sumie teraz po małej regresji to już dogonił) ale do mojego rekordu w nogach minimalnie mu brakuje, ale jak on leci jak burza to słów nie mam jeszcze chwila i bedzie daleko przedemną.

A co do dopingowania mnie, to raczej nie bedzie co będzie wtyd ale cóż, będzie przynajmniej fun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, znowu zaczyna

To masa więc nie musisz "wyglądać", ważne że po redu będzie pozamiatane

Spokojnie wrzuć podsumowanie, nie będzie większego wstydu niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4137
Molder podsumowanie pls ;p xD każdy czeka z niecierpliwością!!

Ryż, kurczak, kreatyna zrobią z Ciebie Sk***ysyna!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
ale ja po tym okresie dałem małe podsumowanie

a teraz nie ma co dawac, jest mała regresja w sumie
za jakies 2-3 tygodnie zaczynam redukcje takze wtedy jakas fotke dam wlasnie z poczatku, zebyscie mogli pojechać jak rok temu jaki grubas, a na końcu szał ciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jezeli mozecie napiszcie jak bedzie przebiegac wasza redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Świetnie chłopaki!Podziwiam i pozdrawiam serdecznie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase.

Następny temat

Siłownia hamuje wzrost?

WHEY premium