SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist & Rybas - Debiuty 2011 str. 192

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Ogromne gratulacje za świetny występ, miło się ogląda
Niestety, wg mnie ten kucharzyna to kolejny prostak, który chciał zabłysnąć, a obnażył swoją i społeczną płytkość na temat sportu jakim jest kulturystyka i sporty siłowe EOT z mojej strony...

Zmieniony przez - Zelmer23 w dniu 2011-04-21 20:11:56

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no koleś wyglądał na ogarniętego. Ja takich ludzi nazywam "tvn-owcami". Wszystkie info czerpią z nierzetelnych reportaży w brukowcach lub z TV( TVN, Polsat itp).

to są najczęściej ludzie całkiem inteligentni, ale po prostu biorą za pewnik to co widzą w tv, gazecie. A że poziom reportaży o sportach siłowych jest żałosny to żałosna jest też wiedza Polaków o tym. Podobnie jest z polityką i muzyką. Tyle z mojej strony. Koleś jest po prostu kolejną ofiarą mediów jakich wiele.


A Molder... szacun. Bez jąkania się, z dobrą formą(), ogólnie znakomita reprezentacja kulturystów;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Reporterka: Jak takie mistrzostwa wyglądają?

A Molder sobie pewnie myśli - Co Ci powiem, to i tak nie zrozumiesz-)

Wszystko git, wyglądasz na mega-ogarniętego typa, tylko chyba troszkę stresik był co?

A gruby to ma takie pojęcie o kulturystyce, jak świetna jest jego sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29372 Napisanych postów 62834 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ok to możecie przeczytać całkiem fajnie napisany artykuł

http://www.mmlodz.pl/368903/2011/4/25/kamil-kluszczynski-od-otylosci-do-kulturysty?category=sport

komentujcie tam na stronie jeżeli chcecie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co raz popularniejszy się stajesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
teraz czas na Rybasa

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech Cie o to głowa nie boli misiu kolorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Rybas, zobaczymy czym nas zaskoczysz, bo na ostatnich Twoich dawno wstawianych fotkach prezentowało się to zacnie

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinno być dobrze.

Obecnie za mną 35dni redukcji i póki co -7kg w dół.

Waga 105kg, niemalże taka sama jak rok temu przed redu, a jak zrobiłem niedawno fotki to jak zupełnie inny człowiek, bo rok temu jak zwykły grubasek

Obecnie już kręcę więcej aero niż rok temu na koniec
Poprostu rok temu się opierdzielałem.

A teraz odpaliłem istny hardcore na ostatnie 10tyg czyli aeroby 2x dziennie

Życzcie powodzenia

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase.

Następny temat

Siłownia hamuje wzrost?

WHEY premium