SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist & Rybas - Debiuty 2011 str. 192

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
fajne filmiki z treningu,ale ten asekurant beznadzieja

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Rybas, Moldera postęp już pozytywnie skomentowałem, ale teraz czas na Ciebie. Postęp świetny, słaba opalenizna i oddalony aparat nie ukazują w pełni postępów, które są na prawdę świetne, tak więc gratuluję i częstuję SOGiem. Powinieneś tylko więcej spać. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Zelmer23 w dniu 2010-08-11 23:59:39

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Faktycznie Rybas, ladnie pojechales. Jakbys mial czas to daj jakies filmiki z treningu, lub rozpiski - jestem ciekawy jakimi ciezarami operujesz w tej chwili (kiedys pamietam byly dosc niskie - jest progress?)

Molder, dzieki za odpowiedz.

pzdr

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zelmer
Wszystko na koniec będzie z bliska, tak to jest jak jakiś wiór z siłowni CI robi foty i sie ustawia, ale przynajmniej foto jest.
Śpie mało, lecz dosypiam w pracy, pracuje w sklepie z odzywkami i zdarza mi sie nawet do 3h kimać w pracy Ale snu mało, co drugi dzien śpie po 8-9 kiedy mam wolne i siłownie tylko.

Arnold
Nakręce cos z treningów, tylko mój partner treningowy musi przyjsc..

Ogólnie obecnie w ostatnich seriach progresji w głownych ćwiczeniach operuje takimi cięzarami:

Wyciskanie sztangielek skos (cięzar jednej)- 35kgx7-8p.
Wiosłowanie sztangą- 90kgx4-5p
Martwy ciąg- 160kgx5
Przysiady ze sztangą- nie moge sobie pozwalać na dużo bo kolano boli, max 130kgx6.
Wyciskanie zza karku 55kgx4
Uginanie ramion z hantalmi (cięzar jednego) 15kgx6
Francuskie sztangą w leżeniu- 45kgx6

To tyle, są to cięzary z ostatnich treningów.

Ogólnie to to porównanie najbardziej cieszy



Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-08-12 00:32:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Czy u Ciebie na siłowni ćwiczy moze Witek Pomećko ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Rybas różnica diametralna, widać że się nie opyerdalasz. Kawał dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BartekKlip, z tego co pisał na b-f to tak.

Fajna siłowni się wydaje. Porównanie też fajne, barki i łapy najbardziej dla mnie na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
rybas - jak boli kolano to sproboj 1\3 przysiad.Ja tak robie tez mialem wczesniej problem z kolanem i teraz jest ok.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert Dzięki, foto lewej to z końca masy, drugie po 11tygodniach redukcji. Z bebzona spadło 9cm, z klatki 2cm, z łapy 1.5cm, z uda 2,3cm, z wagi 12kg. Ale to spadł fat, bo wydaje mi się że mięsni nie popaliłem.

Bartek Tak, ćwiczy, teraz ma przerwe.
Ale jak przed MP przychodził pod koniec zeszłego roku to wyglądał jak monstrum dosłownie.
Jest bardzo wysoki, naprawdę, olbrzym jak dla mnie, szok poprostu. Czułem się przy nim jak ci.pka.
U nas na siłowni nie ma takiego drugiego kozaka.

Paweł Atmosfera świetna, nawet często zbyt dobra bo co jestem to zawsze jakieś żywe dyskusje, bo w TTKF'ie to jak w jednej wielkiej rodzinie i muszę uważać żeby nie dać sie złapać w rozmowe i się nie rozpraszać.
Obchodzi się tam wigilie, wielkanoc, czyli jeden wielki melanż.
W zeszłym roku ponoć pili wódke szklankami i zwycięzcą który dotrwał do końca okazał sie Witek
Reszta taksówkami do domu

65min rowerka zaliczone, teraz 12h siedzenia w pracy;)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
progres widac spory,
mimo tego ze 12kg spadło to i tak na tej fotce wydajesz sie wiekszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase.

Następny temat

Siłownia hamuje wzrost?

WHEY premium