SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MolderDist & Rybas - Debiuty 2011 str. 192

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie to praktycznie codziennie jakies drobne cheaty wpadają (masa), ale co tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Ja teraz masuje i cheat 2-3 x week z tym, że waga jak 3 tyg temu stała tak stoi a węgli i biala i tluszczu jem sporo 75 max 76 rano na czczo i halt na tym sie zatrzymuje

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Rybas fajnie fajnie

ale wcięcie w pasie masz lepsze niż ja teraz

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Rybas, ile razy w tygodniu atakowałeś brzuch?

A i napisz dzisiaj dokładnie co jadłeś :P.

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RR-28 pewnie, masz tak rozpędzony metabolizm po redukcji że i tak nic sie nie stanie. Cheat meal raz tygodniowo, jestem za

Bartek- to oznacza że trzeba podbić, nie ma że sporo musi być tyle, żeby był progres

Vena- :*

Shooter Na rózne sposoby, zwykle schemat wyglądał tak, ale czesto zmieniałem kolejność, robiłem wstępne zmęczenie itd.

Allachy- x30p, x25p, x15p, x8-10p
Unoszenie kolan w zwisie- xmax, max, max, max
Łączona spięcia i spięcia odwrotne- xmax, max, max, max.

Ale często zmienialem itd. Na masie robiłem 2 razy tygodniowo, na redu 2,3 razy tygodniowo.


Ps. Już zjadłem troche ale taki dzień jest bardzo ważny dla psychiki, bo czuje że już mnie podlało, że jestem gruby i mam ochote wrócić do diety i rozpie.rdolić siłownie
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-08-28 12:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Rybas, tyle, że ja jem dużo ( tami się wydaje), jak na mnie tzn

rano 110 gram owsianki jaja owoce ( banan, jablko luub brzoskwinia, albo sliwki) jogo natur. i czasami rodzynki no i magiczny słodzik

Potem po 85-90 gram ryzu + mieso + 2 lyzki oliwy + warzywa


Ostani posilek to twarog 150 gram + sporo masla orzechowego home made


sądzisz, żeby dac do posilkow po worek ryzu ?


dodam, ze aero nie krece, ale apetyt mam ciagle, jak cholera






EDIT: Dobrze, ze dzisiaj ide na wesele to się odchamię trochę i pojem super smaczne rzeczy ( oprocz ciast oczywiście)

Zmieniony przez - barteklip9 w dniu 2010-08-28 13:17:42

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Rybas - kup mi wieśmaka
I do massy przystąp - ja wraz z nowym planem podbijam kcal jak radzisz, bo to bez sensu massować na lekkim +, z tym, że dalej zdrowo i czysto jem (typowo bodybuilding jedzenie) no i z aero potreningowo na metabolizm i trochę dla zdrowia i wejde na plan partia 2x week, już dopięty .
Mam propo - chcesz zrobić ze mną wycinkę na przyszły rok po wielkanocy, ew. trochę później/wcześniej (12-14 tyg.?), chodzi mi o to, że byś kontrolował mniej więcej jak to u mnie będzie szło, bo widze chwytasz już dużo skilla w tym fachu mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek Napisz mi na PW swój numer gg.
Odezwę sie i postaram się cos poradzić, bo przez forum to bardzo ciężko

Volvo Ja nie wiem kiedy będe prowadził redukcje, aktualnie gdy widze szanse startu bo jest progress, redukcje zaczne najwcześniej tak jak teraz czyli 16 maj.

Ale jeżeli chcesz żeby Ci pomagać na redukcji, proszę bardzo, zaglądam czasem do dziennika i możesz liczyć na pomoc.
Ale nie przeceniaj moich umięjętności i wiedzy bo mimo to że cały czas się uczę to są naprawdę marne.

Na tej redukcji, wiele zawdzięczam Molderowi, bo to on głownie śledził postępy na bieżąco i jak wcześniej, tak jak i teraz zawsze konsultuje z nim swoje decyzje.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Molder - boss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Ale jeżeli chcesz żeby Ci pomagać na redukcji, proszę bardzo, zaglądam czasem do dziennika i możesz liczyć na pomoc
Wielkie dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase.

Następny temat

Siłownia hamuje wzrost?

WHEY premium