No właśnie myślałem o jakimś 5x5, ale bez nóg bo w sumie i tak już są duże i muskularne...
Nie no, ściągam coś z tematu Pandy i Antka, i staram się podrasować pod siebie. Dodatkowo napiszę też jakąś drugą opcję planu, też wziętą z jakiegoś gotowca. Nie chodzi w końcu o to, żeby się opyerdalać, patrząc na wczorajszą wagę zostało mi jeszcze 6kg żeby moje BMI wykazało nadwagę
Jak na razie czuję się za chudy (no może brzuch spełnia normy 'nie-chudy'
)
Nie no, ściągam coś z tematu Pandy i Antka, i staram się podrasować pod siebie. Dodatkowo napiszę też jakąś drugą opcję planu, też wziętą z jakiegoś gotowca. Nie chodzi w końcu o to, żeby się opyerdalać, patrząc na wczorajszą wagę zostało mi jeszcze 6kg żeby moje BMI wykazało nadwagę
Jak na razie czuję się za chudy (no może brzuch spełnia normy 'nie-chudy'
)miejsce-na-nowy-dziennik

Dzisiaj od rana boli mnie gardło i mam katar, poza tym czuję się nieco przyebany. Na podsumowanko może sił starczy, ale na trening niestety może zabraknąć- a tego bym nie chciał. x.x
Tylko pomiary zrób porównawcze z początkowymi.