SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Na początku się zapytam, czy wstawiałeś może jeszcze jakieś foty oprócz 1 strony? :)
Ogólnie to idziemy w tym samym kierunku i w tych samych proporcjach. Dieta nieźle wygląda, widać, że się starasz, więc na pewno zaowocuje to dobrym progresem. Tak zauważyłem, że robisz splita, a na jakiej przestrzeni czasu? Tu czytam np. "Dzień 8- 4-dniowy split.." i nie wiem jak to odebrać kurcze :D... ale jak jest powyżej 4 dni/tyg to nie za dużo? Wydaje mi się, że może być słaba regeneracja przy takim odżywianiu... znam z swojego doświadczenia.
Czekam na odp. co do tych fotek ;)

Powodzenia!

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
WladcaVox- laptopa na siłownię nie wezmę komórką będę nagrywał filmiki, ale nie mam tam zbytnio gdzie ją postawić, także do tego potrzebny jest mi kumpel
Adam- jeszcze nie wiem, nie podawali żadnych wyników, ale obawiam się że jakieś misje wrześniowe mogą się pojawić. No basen mega sprawa, zupełnie o nim zapomniałem :-F ale teraz będzie więcej czasu, to postaram się jakoś załatwić sponsoring/pracę i zainwestować w niego
Oskar- tak, na 8 stronie. Nie powiedziałbym, że w takich samych proporcjach nie ma w ogóle porównania co do naszych sylwetek, ja mam zdecydowanie mniej mięśni i więcej bf. Poza tym wyniki siłowe też trochę się różnią Splita zacząłem (nowy plan) dokładnie tydzień temu, dni liczę włącznie z nietreningowymi. Czas wykonywania planu zależy wg mnie od tego, czy masz jeszcze przyrosty czy już nie- no i czy w ogóle coś daje Dieta nie wygląda wcale tak dobrze, nie mam na wszystko wpływu a 4 dni... wypróbuj sam

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
mikers
tak, na 8 stronie. Nie powiedziałbym, że w takich samych proporcjach nie ma w ogóle porównania co do naszych sylwetek, ja mam zdecydowanie mniej mięśni i więcej bf. Poza tym wyniki siłowe też trochę się różnią Splita zacząłem (nowy plan) dokładnie tydzień temu, dni liczę włącznie z nietreningowymi. Czas wykonywania planu zależy wg mnie od tego, czy masz jeszcze przyrosty czy już nie- no i czy w ogóle coś daje Dieta nie wygląda wcale tak dobrze, nie mam na wszystko wpływu a 4 dni... wypróbuj sam

Tylko troszkę ;)
A robiłeś wcześniej splita? Jak go wspominasz, jak progres? Ja Ci osobiście proponuje FBW
DLatego o to chodzi, że treningi 4r/tyg a dieta nie specjalnie, jak to się ma regenerować ;)

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Od tych fot pewnie się już trochę zmieniło ;] a jak po treningu nóg, ja do dzisiaj go odczuwam a był w piątek ;o
Oskar - dieta nie jest może i dokładnie opisana ale jeżeli nie narzeka na regeneracje to wszystko jest w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Oskar- moja dieta wygląda tak, że staram się dobierać po pierwsze odpowiednią ilość białka zwierzęcego (wiem mniej-więcej co ile ma), następnie węgle (płatki owsiane, makaron, ryż, ziemniaki, z rana i po treningu rodzynki lub inne śliwki, czasami wpadnie jakiś owoc), końcowo tłuszcze- przez domowe obiadki na których często pojawia się karkóweczka (którą nota bene lubię ), kotlety czy coś w ten deseń tłuszczy mi w diecie nie zabraknie- i tak zawsze dodam gdzieś siemię lniane, orzechy, lub czasami oliwę z oliwek.
Regeneracja jest w porządku, tak mi się wydaje. Zobaczymy, czy za kilka tygodni będą przyrosty
Na początku jechałem FBW, niestety ułożone na odwal się przez kolesia z siłowni, który uparcie twierdził, że jak początkujący to niech wali na maszynach. Mimo wszystko, trochę techniki, wiedzy w tym czasie podłapałem. Potem split- też od tego kolesia, ale już było troszkę więcej wolnych ciężarów. Mimo to nie czułem satysfakcji, więc ułożyłem sobie jakiś swój plan totalnie bez maszyn (split), nie był to super wymyślny plan, ale dał radę. Teraz podłapana rozpiska od Antosa i czuję, że będzie moc

Golombex- możliwe, że trochę się pozmieniało ale jak zrobiłem sobie zdjęcia porównawcze tydzień temu, uznałem że nie warto ich opubliczniać bo albo zmian nie ma albo zdjęcia chvjowe
Po podsumowaniu planu na pewno coś wrzucę, a może i nawet wcześniej.
Trening świetny, tylko dwugłowe coś mi nie poszły, żurawie na +, ale uginanie- skurcze (lewa łydka zbyt napięta, nie mogłem jej rozluźnić), mcnnp- nie wiem, czy wyszedł. Już mi domsy minęły

Zmieniony przez - Mikers w dniu 2012-06-18 22:00:07

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
To wcale ta dieta nie jest taka zła, jak dla mnie to jest dobra, a nawet lepsza niż dobra ;)
No właśnie, zobaczy się za kilka tygodni. Trzeba podchodzić do tej sprawy metodą prób i błędów, nie ma na to innej alternatywy... niestety. Myślę, że idzie to wszystko w dobrą stronę.. I tak na pewno jest, więc.. Jeszcze raz POWODZENIA ;)

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
siema, podawales ostatnio adres sklepu z suplami w Poznaniu. Nie pamietam czy to bylo w dzienniku u Renegata czy u Ciebie i teraz nie moge znalezc. Moglbys podac jeszcze raz?? dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
poczes- www. allesport. pl [bez spacji]. Wczoraj dowiedziałem się jeszcze o innym sklepie (internetowym, ale odbiór może być na terenie Poznania), który założył chyba chłopak koleżanki z roku- www. supleman. pl [również bez spacji].

Po treningu, po kurczaku z ryżem, teraz tylko szybki prysznic i na egzamin! Wypiska później!

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Powodzenia Rozj** sesję jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
dzieki i powodzenia na egzaminie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu

Następny temat

[FBW] Proszę o sprawdzenie

WHEY premium