SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Wiem, ale zauważ, że dalej liczę, i lepiej na tym wychodzę teraz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
Wiem, wiem mimo wszystko, nie chcę liczyć kalorii- nie, aż nie będę szedł na redukcję
Dzisiaj ważyłem się z rana- 63,7kg. Teraz jest pół kilo mniej, bo byłem krew oddać szybka metoda na utratę wagi- 0,5kg w kilka minut
Badania przed oddaniem krwi wyszły dobrze jak nigdy- hemoglobina nieco ponad 15, ciśnienie 120/80. Zastanawiałem się, czy nowa dieta coś zmieniła- możliwe, że tak- ale na plus

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
06.06.2012

Słodkie lenistwo. Dzisiaj olałem totalnie sprawy uczelni (tylko byłem po wpis z mechaniki), po wczorajszym dniu musiałem mieć dzień odpoczynku
Wreszcie zebrałem się w sobie i poszedłem z rowerem do zmiany dętki (i w sumie opony)! Od jutra śmiało mogę naginać na rowerku wszędzie, gdzie się tylko da! Nawet gratis dopompowali oba kółka, także śmiga całkiem nieźle

Trening:
Plecy+Triceps
Podciąganie szerokim nachwytem:
1) 8 powtórzeń
2) 5 powtórzeń
3) 3 powtórzenia
4) 3 powtórzenia
Za zeszłotygodniową radą kolesia z siłowni, dzisiaj szeroki nachwyt- fajnie weszło. Kiedyś podciągałem się tylko nachwytem, dawałem radę więcej razy się podciągnąć- do dopracowania
Wiosłowanie sztangielką w opadzie:
1) 10kg x 12 powtórzeń
2) 10kg x 12 powtórzeń
3) 12kg x 12 powtórzeń
4) 15kg x 12 powtórzeń
Jak w zeszłym tygodniu, tylko że jeszcze bardziej zwracałem uwagę na ruch i poprawność ćwiczenia
Podciąganie końca sztangi w opadzie:
1) 32,5kg x 12 powtórzeń
2) 35kg x 12 powtórzeń
3) 37,5kg x 12 powtórzeń
4) 40kg x 12 powtórzeń
Nie zwiększałem ciężaru
Martwy ciąg:
1) 30kg x 12 powtórzeń
2) 40kg x 12 powtórzeń
3) 50kg x 12 powtórzeń (11 ciągiem, 1 po opuszczeniu na moment na podłogę)
4) 55kg x 7 powtórzeń
Wiem jedno- w moim przyszłym planie MC będzie gdzieś na początku treningu, kiedy przedramiona nie mają już dość
Pompki na poręczach:
1) 13 powtórzeń
2) 8 powtórzeń
3) 6 powtórzeń
4) 5 powtórzeń
Tylko 1 powtórzenie mniej niż tydzień temu, generalnie dość dobry wynik jak na mnie- 32 powtórzenia łącznie
Wyciskanie francuskie sztangielki siedząc:
1) 10kg x 12 powtórzeń
2) 12kg x 12 powtórzeń
3) 15kg x 12 powtórzeń
4) 17kg x 9 powtórzeń
Blisko, ale jednak podwyższonego progu dzisiaj nie było
Uginanie nadgarstków ze sztangielkami nachwytem w siadzie:
1) 3kg x 12 powtórzeń
2) 3kg x 12 powtórzeń
3) 4kg x 12 powtórzeń
4) 10kg x 10 powtórzeń - mała sztanga
Pierwsza seria weszła niespodziewanie lekko, to postanowiłem, że w ostatniej zabawię się ze sztangą- jeszcze troszeczkę mocy brak, ale to kwestia czasu

A po treningu 10 minutek na bieżni + jeszcze kilka na rowerku

Dieta:
Z rana owsianka zalana białkiem- stwierdziłem, że muszę dać mamie spróbować co to jest- stwierdziła, że nawet dość smaczne, ale odrzuca ją to tak samo, jak Actimel
2 śniadanie- serek wiejski + 2 skibki chleba (chciałbym, żeby był razowy ) z szynką, ketchupem i kiełkami (nowe odkrycie- dobrze smakują na kanapce) + pomidorro
Po treningu w szatni 30g Muscle Up Protein (z wodą) + kilka suszonych śliwek (zarówno śliwki jak i rodzynki królewskie w Kauflandzie po ok. 12zł za kilogram)
Później w domu zupa fasolowa (innymi słowy- warzywa + fasola + mięcho z zupy z odrobiną samej zupy )
3 kromki chlebka ziarnistego (ten przypomina razowy) z szynką lub rybą + jakieś warzywa + 3 jajca

Wnioski/Pytania/Inne
Muszę trochę przystopować z żarciem, bo jak nawrzucałem sobie od razu większą ilość węgli, trochę za szybko waga skoczyła. No i brak ruchu (przez brak roweru- poniekąd) poza siłownią. Muszę trochę zwolnić, dołożyć aero (w końcu muszę sobie pobiegać, dawno nie byłem!) i gitara!

+ mały bonus- zdjęcie dzisiejszej owsianki śniadaniowej

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Spokojnie, skoki wagi się zdarzają i się tym tak nie przejmuj. Po prostu wody nabrałeś Jedz, bo trenujesz siłowo, dojdzie Ci rower to i metabolizm się nakręci ...

12zł/kg rodzynki Królewski? Toć to istna okazja

Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-06-06 21:53:42
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Mikers, co studiujesz i gdzie?
Co jest w tej owsiance - chodzi mi chyba o te orzechy (?), migdały (?). Sam je tak rozdrabniałeś, czy już były?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
Regenat- jem, jem, zdecydowanie bardzo możliwe, że wody trochę nabieram, bo czasami aż za bardzo mam zaokrąglony brzuch. Z resztą, patrząc na ramiona widzę poprawę w stosunku z tym, co było, także jest nie najgorzej
kalikstat- Transport, Politechnika Poznańska- myślę, czy by nie złożyć papierów na jakiś inny kierunek na PP, tak po prostu- a nuż okaże się być ciekawszy, niż aktualny
7 łyżek stołowych płatków gotowanych na mleku, dosypałem łyżkę zmielonego (własnoręcznie) siemienia lnianego, zalałem 30g białka truskawkowego zmieszanego z 200ml mleka, posypałem cynamonem i dodałem kolejno- truskawki (rozmrożone), trochę rodzynek, trochę migdałów- całych nie chciałem wrzucać, także trochę je rozczłonkowałem więcej kawałków do pogryzienia

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
A czym je "rozczłonkowałeś"? Ręcznie? Kroiłeś? Kruszyłeś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
Nożykiem, migdał nad miską i wkrawałem kawałki bezpośrednio do michy- skuteczne, a jak fajnie się finezyjnie potrafią ułożyć

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Ja dziś 30 g migdałów nożem kroiłem w kosteczki 10 min to robiłem, i przy 20stym migdale to już mnie szlag trafiał. Najpierw na pół, a potem na części
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To śniadanie wygląda sympatycznie
będę zaglądał
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu

Następny temat

[FBW] Proszę o sprawdzenie

electro
Polecane artykuły