SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87340
To od razu witaminki i zapobiec trzeba chorobie. W deszczu biega się zayebiście ale jak przyjdziesz do chaty to gorąca kąpiel + herbata, bo na drugi dzień może być nieciekawie :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
Witaminki już zamówione, Multiple sport za 24 złocisze + na próbę batonik Activlaba Master Bar za 1,5zł (poczułem lekką ochotę na coś słodkiego i taniego- no i jest ). Jutro odbieram i będzie.
Na kolację wskoczył omlet z 4 jaj usmażony na odrobinie oliwy z serem żółtym, sałatą, szynką, papryką i ketchupem. Smaczna sprawa, ale mój organizm prawie nie przyjął tego posiłku, trochę głodny byłem ale widocznie niewystarczająco. Mówi się trudno i masuje się dalej

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2235
Witam! Zauważyłem, że mamy podobną wagę i oboje masujemy. Będę zaglądał i życzę przybrania dużej ilości mięsa ;p

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Mikers, po tych multiplach zobacz, jaki będziesz miał kolor moczu, to padniesz ze śmiechu i zdziwienia. Co najlepsze - po pierwszych dwóch tabletkach ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Regenat
Mikers, po tych multiplach zobacz, jaki będziesz miał kolor moczu, to padniesz ze śmiechu i zdziwienia. Co najlepsze - po pierwszych dwóch tabletkach ...

coś ty się z tym moczem tak uwziął, ja po tych vitaminach z olimpu mam normalny a jeżeli ty masz inny to nie znaczy, że u każdego tak będzie

Zmieniony przez - Dawidek w dniu 2012-06-14 08:33:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
No bo tak jest Sam się zdziwiłem, jak o tym pisali w dziale Olimpa, i nie wierzyłem w to do końca. Lecz gdy zobaczyłem kolor moczu, który przybrał taki radioaktywny, to padłem po prostu. Może każdy reaguje na to inaczej - nie wiem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ty masz zielony ktoś inny pisał, że ma 'niebieski'? a u mnie zero zmian, więc to wszystko chyba od organizmu zależy. Jak dla mnie to te vitaminki śmierdzą i jak łykam to muszę nos zatykać bo bez tego nie przejdzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Ja znów nie czuję żadnego zapachu

Czytałem, że to organizm wypłukuje nadmiar jakiś witamin. Nie wiem na ile to prawda, na ile nie. Dobrze jedynie, że przeczytałem o tym przed zażywaniem, bo jakbym nie wiedział, to bym się trochę zląkł.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52768
wrzucałeś jakieś aktualniejsze fotki niż z pierwszego postu? Rośniesz coś ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Multiple to jeszcze nic Te z większymi dawkami mają ponad 10x wiekszą zawartość witamin niż przewiduje norma. Po nich to dopiero robi się tęcza. Witaminki i minerały ładnie kolorują Sprawdziłem na sobie. Więcej tych mocniejszych nie bede kupował. Muliple są w wystarczające w zupełności
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu

Następny temat

[FBW] Proszę o sprawdzenie

electro
Polecane artykuły