To od razu witaminki i zapobiec trzeba chorobie. W deszczu biega się zayebiście ale jak przyjdziesz do chaty to gorąca kąpiel + herbata, bo na drugi dzień może być nieciekawie :]
...
Witaminki już zamówione, Multiple sport za 24 złocisze + na próbę batonik Activlaba Master Bar za 1,5zł (poczułem lekką ochotę na coś słodkiego i taniego- no i jest
). Jutro odbieram i będzie.
Na kolację wskoczył omlet z 4 jaj usmażony na odrobinie oliwy z serem żółtym, sałatą, szynką, papryką i ketchupem. Smaczna sprawa, ale mój organizm prawie nie przyjął tego posiłku, trochę głodny byłem ale widocznie niewystarczająco. Mówi się trudno i masuje się dalej
). Jutro odbieram i będzie. Na kolację wskoczył omlet z 4 jaj usmażony na odrobinie oliwy z serem żółtym, sałatą, szynką, papryką i ketchupem. Smaczna sprawa, ale mój organizm prawie nie przyjął tego posiłku, trochę głodny byłem ale widocznie niewystarczająco. Mówi się trudno i masuje się dalej

miejsce-na-nowy-dziennik
...
Witam! Zauważyłem, że mamy podobną wagę i oboje masujemy. Będę zaglądał i życzę przybrania dużej ilości mięsa ;p
-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!
http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html -Mój dziennik treningowy
...
Mikers, po tych multiplach zobacz, jaki będziesz miał kolor moczu, to padniesz ze śmiechu i zdziwienia. Co najlepsze - po pierwszych dwóch tabletkach ... 

http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!
...
RegenatMikers, po tych multiplach zobacz, jaki będziesz miał kolor moczu, to padniesz ze śmiechu i zdziwienia. Co najlepsze - po pierwszych dwóch tabletkach ...![]()
coś ty się z tym moczem tak uwziął, ja po tych vitaminach z olimpu mam normalny a jeżeli ty masz inny to nie znaczy, że u każdego tak będzie
Zmieniony przez - Dawidek w dniu 2012-06-14 08:33:41
...
No bo tak jest
Sam się zdziwiłem, jak o tym pisali w dziale Olimpa, i nie wierzyłem w to do końca. Lecz gdy zobaczyłem kolor moczu, który przybrał taki radioaktywny, to padłem po prostu. Może każdy reaguje na to inaczej - nie wiem.
Sam się zdziwiłem, jak o tym pisali w dziale Olimpa, i nie wierzyłem w to do końca. Lecz gdy zobaczyłem kolor moczu, który przybrał taki radioaktywny, to padłem po prostu. Może każdy reaguje na to inaczej - nie wiem.http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!
...
ty masz zielony ktoś inny pisał, że ma 'niebieski'? a u mnie zero zmian, więc to wszystko chyba od organizmu zależy. Jak dla mnie to te vitaminki śmierdzą i jak łykam to muszę nos zatykać bo bez tego nie przejdzie

...
Ja znów nie czuję żadnego zapachu
Czytałem, że to organizm wypłukuje nadmiar jakiś witamin. Nie wiem na ile to prawda, na ile nie. Dobrze jedynie, że przeczytałem o tym przed zażywaniem, bo jakbym nie wiedział, to bym się trochę zląkł.
Czytałem, że to organizm wypłukuje nadmiar jakiś witamin. Nie wiem na ile to prawda, na ile nie. Dobrze jedynie, że przeczytałem o tym przed zażywaniem, bo jakbym nie wiedział, to bym się trochę zląkł.
http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!
...
wrzucałeś jakieś aktualniejsze fotki niż z pierwszego postu? Rośniesz coś ?

...
Multiple to jeszcze nic
Te z większymi dawkami mają ponad 10x wiekszą zawartość witamin niż przewiduje norma. Po nich to dopiero robi się tęcza. Witaminki i minerały ładnie kolorują
Sprawdziłem na sobie. Więcej tych mocniejszych nie bede kupował. Muliple są w wystarczające w zupełności 
Te z większymi dawkami mają ponad 10x wiekszą zawartość witamin niż przewiduje norma. Po nich to dopiero robi się tęcza. Witaminki i minerały ładnie kolorują
Sprawdziłem na sobie. Więcej tych mocniejszych nie bede kupował. Muliple są w wystarczające w zupełności 
Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_kalik-t1087033.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- ...
- 121
Następny temat