SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
z tymi domowymi obiadami to nie jest przekleństwo przecież, też potrafią być wartościowe. Ja jedynie się dogadałem żeby mi mama zostawiała np. zupy nie zaprawiane mąką ani śmietaną, kotleta nie smażyła a gotowała(albo zęby tylko zostawiała a ja sobie sam ugotuję) i nie ma problemu, tak więc nie przejmuj się.

A z tymi zupami jest tak że nie raz więcej kalorii jest w tych zaprawkach niż w samej zupie

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
z tymi domowymi obiadami to nie jest przekleństwo przecież, też potrafią być wartościowe. Ja jedynie się dogadałem żeby mi mama zostawiała np. zupy nie zaprawiane mąką ani śmietaną, kotleta nie smażyła a gotowała(albo zęby tylko zostawiała a ja sobie sam ugotuję) i nie ma problemu, tak więc nie przejmuj się.

A z tymi zupami jest tak że nie raz więcej kalorii jest w tych zaprawkach niż w samej zupie


Moja rada - namawiać mamę często na krupniczek jak ma być zupka i sobie jaja do niego wbijać

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-30 09:53:51

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
W życiu nie widziałem, żeby moja mama krupnik ugotowała
Z resztą, jak już u mnie w domu jest na obiad zupa to zwykle jest fasolowa bądź gulaszowa (w najgorszym przypadku z zielonym groszkiem lub rosół), ale wtedy tak czy siak miesko z zupy idzie do mnie

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A ja po prostu wbijam do kuchni i sam oganiam to co chcę Jak jem II posiłem to reszta dopiero zazwyczaj pierwsze śniadanie
Mięsiwo podobnie - sam robię. A domowe obiadki niczego sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Nie no, u mnie w rodzinie są raczej ranne ptaszki (pomijając siostrę, ta mogłaby przespać pół życia ).
Właśnie wpieprzam sobie posiłek potreningowy, jak wieczorem ogarnę do końca rozpiskę diety wstawię alles do dziennika.
Muszę się tylko zastanowić, ile mniej więcej może mieć kcal/b/t/w obiadek, mama planuje coś w stylu Cordon Blue. mmm

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W sensie dewolaja? Bo ja taki mało widać swiatowy jestem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Tak, miało być coś w stylu dewolaja ale jednak naszła mnie bardziej ochota na zwykłe kotlety niż na takie, także gdybym wiedział, ile czego wlicza się razem z panierką dodałbym to do bilansu, a tak na czuja

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mikers: A siostra ile ma lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Jaki casanowa, u mnie też pytał o moją siostrę i ile ma lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam pytam przez grzeczność . Jak już wspomniał, że ma siostrę to nie wypada nie zapytać ile ma lat
ps. Adam nie gniewaj się ale Twoja za młoda ;D

na chwile obecną

Zmieniony przez - Freak. w dniu 2012-07-30 23:16:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu

Następny temat

[FBW] Proszę o sprawdzenie

WHEY premium