Mikres - ta łyżeczka miodu to w jakim celu? bawisz się w kubusia puchatka ?
Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-08 23:42:53
Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-08 23:42:53
Ilość wyświetleń tematu: 105804
miejsce-na-nowy-dziennik
aczkolwiek bez zalania się w pewnym stopniu mięcha nie uda mi się wyhodować niestety, wydaje mi się że najwcześniej w wakacje będę mógł sobie pozwolić na ustabilizowaną michę, jak znajdę pracę bo dotychczas rodzice tylko mi trują dupę, że wydziwiam z tym jedzeniem

miejsce-na-nowy-dziennik

http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
będę za to wpadał poczytać twój dziennik, żebyś przypadkiem nie rozwijał się szybciej ode mnie! (taka konkurencja to dobra motywacja
). Twój plus, że jesteś wyższy i możesz całkowicie 'panować' nad swoją michą
ćwiczyć zdecydowanie nie zamierzam przestać, mam nadzieję od nowego tygodnia coraz bardziej iść w kierunku wolnych ciężarów. Dodatkowymi motywatorami są zdjęcia niektórych użytkowników, które uświadamiają mi, że na wszystko trzeba czasu.
); 4/6/10kg 12 powtórzeń, 10/10/10kg 20 powtórzeń
); 4/6/10/10/10/10kg 12 powtórzeń
)
); 2,5/4/6/8kg 12 powtórzeń, 10kg 7 powtórzeń

miejsce-na-nowy-dziennik
szkoda, że dziś przy drugim święcie, jakoś mam znów opory przed zjedzeniem jakiegoś ciasta czy czegoś, co bym normalnie nie zjadł. Skończyło się na jednym Ferrero Rocher
Może to przez to, że wczoraj, tylko między 14, a 18 wpadł obiad z 2 dań, lody, dwa kawałki ciast, i przystawka
Tutaj też będę regularnie zaglądał.http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!
Wczoraj po obiedzie musiały też wskoczyć oczywiście 2 ciastka, żeby zrobić przyjemność babci i siostrze które je upiekły
Zdecydowanie muszę panować nad słodkim, bo zawsze byłem w stanie zjeść tyle słodyczy ile było pod ręką, rozepchało się trochę żołądek przez to

miejsce-na-nowy-dziennik
Stąd miałem wagę ponad 100 kg i 113 cm w dupie
http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły