SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
bula- coś w tym jest
Mi osobiście się ostatnio gra Hiszpanów jakoś niezbyt podobała, za to Włosi dali niezły popis futbolu

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
bula0160
No Euro dla Kazachów ;p
Tak na poważnie kibicuje Włochom bo super piłkę zagrali z Niemcami, w dodatku ostatnio jem sam makaron bo kilka miechów ryż/kasza, makaron rulezzz




według takiego myślenia 90% użytkowników uznałaby że muszą wygrać Chinole bo wcinamy ryż

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
ta ich tikitaka to już nie jest to samo co 2/4 lata temu, brak typowego snajpera (mam na mysli Villę, bo z całym szacunkiem dla el Ninio, ale jak dla mnie to jakoś się "zatracił"...), dla mnie nie ma niczego wspaniałego w wykonaniu 1.000.000 podań w okolicy połowy boiska, przewaga w posiadaniu piłki - znowu wynika głównie z podań. Nie powiem - poziom Hiszpani to kosmos w porównaniu do innych, ale coraz mniej kręci to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
większości się już to przejadło ale weź pod uwagę to że gra w ataku Hiszpanii to głównie ofensywa Barcelony - a jak wyglądała Barcelona w tym sezonie? SŁabo... gdyby nie Messi to wypadliby jeszcze słabiej. Nie ma typowego snajpera w Hiszpanii - Vili i to jest ich cały problem moim zdaniem. Bo piłki dogrywać jest komu

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Killing, weź pod uwagę to, że Hiszpania "nie ma" ataku. Ile razy Hiszpania wyszła z napastnikiem, taką klasyczną 9tką ? Raz. Z Torresem, który się obudził i strzelił dwie bramy, a miał z 6 setek na tym Euro ... Co do zdania, że nie ważne kto by wygrywał przez 50 lat, ważne żeby ładnie grali, to też się nie zgodzę. Hiszpania nie gra ładnie. Strasznie wkurzające jest te klepanie. Klepią, klepią i klepią. Ile oddali strzałów zza lini pola karnego na ME ? Oni nawet jak są na wysokości 11 metra ... to dalej klepią ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
Regenat
Killing, weź pod uwagę to, że Hiszpania "nie ma" ataku. Ile razy Hiszpania wyszła z napastnikiem, taką klasyczną 9tką ? Raz. Z Torresem, który się obudził i strzelił dwie bramy, a miał z 6 setek na tym Euro ... Co do zdania, że nie ważne kto by wygrywał przez 50 lat, ważne żeby ładnie grali, to też się nie zgodzę. Hiszpania nie gra ładnie. Strasznie wkurzające jest te klepanie. Klepią, klepią i klepią. Ile oddali strzałów zza lini pola karnego na ME ? Oni nawet jak są na wysokości 11 metra ... to dalej klepią ..



chyba mnie nie zrozumiałeś Napisałem przecież - największym problemem Hiszpanii jest to że nie mają napastnika.
A poza tym nie napisałem że Hiszpania gra najładniej - napisałem żeby wygrywali ci którzy grają najładniej, czyli może to być Hiszpania(jeśli by grała rzeczywiście najładniej) a może być Kazachstan

Co do tego czy komuś się podoba gra Hiszpanii czy nie - są gusta i guściki, dlatego o tym się dyskutować i negować czyiś opinii nie powinno.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
No tak, ale sam widziałeś w półfinale, jak kibice wygwizdywali, jak Hiszpanie wyminili 5> podań. Cały stadion buczał - chociaż w stronę Portugalii też buczeli jak wymieniali podania, ale jest to dla mnie nie zrozumiałem, bo Portugalia cisła niesamowicie ... Włochy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hiszpanie już nie zaskakują grą ich system jest znany chodź na dal bardzo groźny ale nie rozumiem dlaczego nie grają z napastnikiem, Włochy mogą to wygrać - mecz będzie bardzo ciekawy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Wczoraj jak się okazało Hiszpanie dobrze weszli w mecz w I połowie, w II plany pokrzyżowała kontuzja, a koniec to już dobicie konających Włochów Brawa dla Hiszpanii - wreszcie pokazali prawdziwą tikitakę, jeszcze wieksze brawa dla Włochów - pokazali charakter, serce i klasę w innych spotkaniach. Gdyby nie fenomenalny Casillas mecz mógłby się zakończyć róznie. Balloteli trochę nie wytrzymał po meczu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36311
No muszę przyznać, że Hiszpania wczoraj dała prawdziwy popis genialnej piłki nożnej. Kilka świetnych akcji, piękne bramki, radość z gry- całkowicie zasłużyli na wczorajsze zwycięstwo. Casillas pokazał swoją wielkość, ale to tak samo, jak reszta drużyny
Kolega Balotelli rzeczywiście wyglądał, jakby chciał co najmniej komuś przywalić Cóż, raz się wygrywa, raz przegrywa- taki już los sportowca.
Ja mam nadzieję, z kolei, że nie przegram swojej walki o lepszą sylwetkę Dziś rozpoczynam ostatni pełny tydzień z 4-dniowym planem, w przyszłym tygodniu będę miał tylko 2 DT, a w czwartek wyjeżdżam na prawie 2 tygodnie (rozpusta i chulanka )
Już zaczynam planować jakieś aktywności fizyczne, chociaż małe elementy diety itp żeby się nie zapuścić za bardzo

miejsce-na-nowy-dziennik

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu

Następny temat

[FBW] Proszę o sprawdzenie

electro
Polecane artykuły