SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikers - From zero to... << str 55, 95 >>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
26.01.2012
Dzisiaj dzień regeneracji, jedyne co dzisiaj zrobiłem to przed śniadaniem kilka minut biegu w miejscu, skakanki itp (tak na większy apetyt ), później, około 2godzinny spacerek do dziadków.

Śniadanie- jadłem co było
2 śniadanie- kupione w Żabce, żeby babcia nie wmusiła we mnie kilo ciasta
Obiad- szare kluski na boczku, nie znam wartości odżywczych, ale raczej nic porządnego z tego by nie wynikło, ale będzie lepiej, obiecuję
Kolacja- bajka, zmiksować truskawki, dodać serek, dosypać płatki- jeść
Nie do końca dobrze, ale jak już pisałem, będzie lepiej


miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Dieta to najtrudniejszy element do upilnowania bo sam wiesz że jak treningu nie zrobisz jak należy to będziesz niezadowolony ale jak nie zjesz jakiegoś posiłku to się nie przejmujesz a tu właśnie jest błąd by rosnąć trzeba jeść i to sporo i dobrze, więc przekonać starszych o zmianie nawyków żywieniowych i do przodu. Powodzenia

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Jeśli jutro nie czeka mnie poprawka z fizyki moje menu powinno być porządniejsze ; )
Btw. Dzisiaj otrzymałem mały zastrzyk gotówki, zapisywać się jak najszybciej na siłownie, czy może poczekać jeszcze trochę i trenować według tego planu, co teraz?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
a gdzie ćwiczysz jaki masz dostęp do sprzętu i jakiego to podstawa by zastanawiać sie nad profesjonalną siłownia, fakt jest to zawsze lepiej ćwiczyć na takiej profesjonalnej, chyba że masz ciekawą opcje.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Ćwiczę w domu na podstawie planu, jaki rozpisałem wcześniej (skorzystałem z gotowego planu znalezionego na forum).
Sprzęt, jaki mam: drążek, sztangielki 10kg (zmienne obciążenie, aktualnie do ćwiczeń używam 6kg) i 2,5kg, ławeczka skośna do brzuszków, uchwyty do pompek. Chyba wsio.

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
to się zapisz lepiej na tą siłownie :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Skoro mówisz to z takim przekonaniem, coś w tym musi być : D od przyszłego tygodnia kupię w takim razie karnecik i zobaczymy
I pozostaje mi jeszcze próbowanie przekonać madre i padre żebym sobie mógł gotować chociaż w dni treningowe

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
27.01.2012
Rozgrzeweczka
1) Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 15 / 15 powtórzeń
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 20 / 20 powtórzeń
3) Wykroki 15 / 15 powtórzeń
4) Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków (m. pleców) 10 / 9 powtórzeń
5) Pompki klasyczne na uchwytach do pompek (m. klatki piersiowej) 15 / 15 powtórzeń
6) Wyciskanie sztangielek siedząc (m. naramienne) 10 / 10 powtórzeń
7) Uginanie przedramion ze sztangielkami (m. dwugłowe ramion) 12 / 12 powtórzeń
8) Pompki z wąskim ustawieniem rąk(m. trójgłowe ramion) 10 / 10 powtórzeń
9) Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie (m. przedramion) 15 / 15 powtórzeń
+ 2 serie kilku ćwiczeń na brzuch typu brzuszki na ławce skośnej, spięcia itd.

Pomyślę, czy zapisywać się już na przyszły tydzień na tą siłkę, czy jednak najpierw nie zaliczyć egzaminów
Coraz bardziej zaczynam ogarniać sprawę diety, z białkami sobie radzę, tłuszcze muszę trzymać tak mniej- więcej na poziomie 1g/kg, węgli z dnia na dzień coraz więcej się gromadzi w jadłospisie : D dzisiaj przedtreningowo podjąłem próbę wszamania 100g ryżu brązowego z jakimś sosem typu ketchup + warzywa- ciągle awykonalne. Ale już niedługo

Dzisiaj robiłem sobie rano po wstaniu na czczo kilka pomiarów:
Napięty biceps- 30 cm (pierwszy cel===> 35cm)
Klatka- 88cm (pierwszy cel===> 93cm)
Brzuch (talia)- 75cm (cel? wyłonić mięśnie zza warstewki tłuszczyku)
Biodra- nie jestem pewien, czy odpowiednio mierzyłem ale 86-87 wyszło
waga- 59kg muszę się wziąć!

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
28.01.2012
Dzisiaj ograniczyłem swój ruch do 40 minutek rekreacyjnego pływania na basenie.
Dodatkowo, od kilku dni, mniej- więcej około 22 włączam sobie coś do pooglądania na lapku i kręcę hula-hop, nie wiem czy to coś daje ale przynajmniej nie siedzę na tyłku cały, jak przez prawie cały dzień

Jedzonka nie uwzględniam, staram się jeść jak najwięcej produktów białkowych, dobrych węgli, jakoś pilnować odpowiedniej ilości tłuszczy- wszystko w miarę możliwości

Swoją drogą, często w dietach innych widzę pozycję na około godzinę-półtorej przed snem- twaróg z czaymśtam, albo sam. Dlaczego? Czy ostatni posiłek nie powinien być 2-3 godzin przed snem? A jeśli to dobrze wpływa na, np., rozwój mięśni czy coś, co zamiast twarogu? Kakao (mleko 300g + 10g Kakao Baroque)?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4206
hmm raczej starać sie nie jesć na noc albo conajmniej 2 godziny przed snem bo lubi sie to odkładać

ZAWSZE to technika wyznacza ci ciężar, bezpieczeństwo ponad wszystko.

http://www.sfd.pl/Pogoń_za_postępami_Driver2503-t832520.html

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEMAT PORZĄDKOWY- kasowanie, zamykanie, zamiana nazwy tematu

Następny temat

[FBW] Proszę o sprawdzenie

WHEY premium