SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zero efektów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Witam Trenujue 5 miesiecy treningiem: Biceps 2x12 5kg, 2x10 7kg, 3x8 10kg, 4x6 13,5kg. Triceps tosamo jak na biceps tytlko lekko mniejszy ciezar. Do tego cwiczenia z ekspanderem i pompki 2x25. trenuje tak 2 razy w tyg. Moja waga 95kg wzrost 180cm bic 40cm reszty niewiem. Mam djete wysoko bialkowa i nisko tluszczowa. Bialko 80% jem wedlug braków i HMB. Efekty mam slabiutkie przybymo mi moze z 0,5cm w bicu waga stoi w miejscu Niedawno skonczylem cykl z kreatyna i sila mi spoadla o jakies 30%. Mój trening niejest ciezki po kazdym treningu mam jakies 3-4 dni odpoczynku. Zdaza mi sie piwko wypoic Dodam ze nie nastawiam sie jakias mega mase ale te 5-7kg chcialbym perzytyc a potem zeźba. Co mi doradzicie moze zamaly ciezar? (NIEMAM KASY NA SILOWNIE I NA SUPLE)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
PISZE GOSCINNIE Z KONTA KUMPLA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Radze ci najpierw zapoznac sie z podstawowymi zasadami treningowymi, odzywiania i odstawic suple.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
wklej ankiete, malo o Tobie wiemy

czemu nie cwiczysz calego ciala tylko ramiona, polowicznie klatke/barki, hmm..?

proponuje poczytac podwieszone tematy, chociaz podstawy o treningu i odzywianiu

jak nie masz kasy na suple to nie jest problemem, wystarczy odpowiednia dieta

chcesz przytyc 5-7 kg? do wakacji chcesz wyrzezbic pewnie co? odpusc sobie, sezonowcow jest pelno, a zeby organizm zacza reagowac na bodzce treningowe trzeba zapoznac sie troche ze swoim cialem, zobaczyc jak reaguje na trening, zobaczyc czy duzo pozywienia mu potrzeba, ulozyc sobie odpowiednia diete, nie jesc na pałe, bo mozna sie "zalać" tłuszczem

duzo czytaj i ucz sie, zacznij pracowac nad soba dzisiaj to za rok bedziesz mogl dumnie wyjsc na plaze

nie podawaj nam obwodu bicepsa, bo to nas malo obchodzi, wazne jest to czy masz duzy BF (ilosc tkanki tluszczowej) - mozna miec 40 w bicku i 100 w pasie - sam rozumiesz

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Niemam zbyt duzo czasu na trening dlatego niemam zbyt rozbudowanego planu treningwego. Aktualnie trening zajmuje mi do 50min. Brak mi sprzetu do cwiczenia klaty. Mam tylko hantel 13,5kg i ekspander. Sezonowcem mam nadzieje ze niejestem a przynajmniej niemam tego w zamiarze, trenuje dla zdrowia, kondycji i jakotakiego wygladu przez te 5miesiecy cwiczen zdecydowanie poprawilo mi sie samopoczucie a te 5-7kg miesni mam nadzieje zdobyc do konca roku. Poziom tluszczu mam dosc wysoki z 10kg przydalo by mi sie zzucic. Co to jest ta ankieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
POBUDKA!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
wypełnij dane o sobie, w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koralgool
NIEMAM KASY NA SILOWNIE I NA SUPLE

A białko kupiłeś, HMB kupiłeś, kreatynę kupiłeś. Zainwestuj w sprzęt, bo z jednym hantlem i ekspanderem za wiele nie zdziałasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za ciezki trening?

Następny temat

trening na masę 3 dni-proszę o konsultancje

WHEY premium