Szacuny
0
Napisanych postów
1389
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
36311
Zdecydowanie- to by ułatwiło sprawę i myślę, że mogliby nawet zarobić na tym więcej, niż pozostając tylko sklepem internetowym. Trzeba do szefostwa SFD napisać, może da się coś z tym zrobić Idę na wieśniaka.
Szacuny
23
Napisanych postów
5416
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
52179
Raczej nie realne. Musieliby wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy na sam początek. Fajnie by było, ale niestety.
Wieśniaki to ja bym mógł na okrągło wcinać. Jem praktycznie codziennie na II śniadanie. Muszę jakieś tanie wyhaczyć (chyba najtańsze znalazłem z Pilosa w Lidlu za 1,70 czy 1,80 /200g ).
Szacuny
0
Napisanych postów
1389
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
36311
Ja częściej jem je sobie wieczorem z wiórkami kokosowymi i np. pestkami dyni albo orzechami, dobrze wchodzą chociaż ostatnio też zacząłem stosować twoją opcję 2 śniadania i w najbliższym społemie przy uczelni kupuję sobie grahamkę, wieśniaka i jest wyżerka Mam dziwne fazy ostatnio, wczoraj sobie poćwiczyłem a mimo to teraz najchętniej rzuciłbym się na drążek/ciężarki i zaczął machać Oby jutro energia była równie pozytywna jak dzisiaj, może wyniki się trochę poprawią
Szacuny
0
Napisanych postów
1389
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
36311
Będzie dodatkowa motywacja na bazie małej konkurencji Może w końcu przestanę zwracać uwagi na brzuch (który od kiedy zacząłem ćwiczyć podłapał prawie że od razu parę cm i teraz się utrzymuje na równym poziomie- niezadowalającym ale co zrobić ) i zacznę więcej "ładować".
Szacuny
23
Napisanych postów
5416
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
52179
Panowie mam pomysł ... A może tak np. z dniem 1 lipca wystartujemy z "małym testem" Naszej trójki w tym dziale? Np. polecimy 2 miesiące (10 tygodni), i potem porównanie będzie?
Szacuny
0
Napisanych postów
1389
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
36311
Hmm... nie brzmi głupio, z tym, że wy macie dość dopracowane diety, ogarnięte bilanse itd, a wyliczanie kalorii to coś czego chcę uniknąć (sylwetka, siła muszą być, ale chcę zachować w miarę 'przeciętność' jeśli chodzi o jedzenie). Aczkolwiek możemy się jakoś zmówić, uzgodnić wpisy i czemu by nie?
Szacuny
23
Napisanych postów
5416
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
52179
Mikers, ja też nie powinienem liczyć kalorii, gdyż wiesz jaki był mój problem. Ale cóż, chce się coś osiągnąć to trzeba. Taki test miałby na celu podniesienia ducha rywalizacji, i zapewne efekty były by lepsze, bo każdy chciałby przegonić "rywala". Fajna sprawa.
Szacuny
0
Napisanych postów
1389
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
36311
Musimy jeszcze dowiedzieć się, co 0,5l sądzi na ten temat. Szkoda tylko, że raczej nie udałoby nam się zgrać tak, żebyśmy wszyscy zaczęli nowy trening z początkiem Testu. Może jacyś 'patroni' wspierający nas swoim doświadczeniem nawet by się znaleźli?
Szacuny
23
Napisanych postów
5416
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
52179
Jakoś można się zgadać, co i kiedy każdemu z Nas się kończy. Zawsze można np. mój P&P skrócić o tydzień, albo ktoś może tydzień robić taki trening regeneracyjny, żeby się fajnie zgrać.
Trzeba by było zagadać do moderatorów działu. Może coś by się udało wymyślić, a może udałoby się np. na jakiś test w dziale testów i zaopatrzenie w suple? Np. " Test 3 muszkieterów - z suchara do kafara "