SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870230
Dobrze że się wychyla, dzięki temu właśnie klata wygląda na dużą. Zobacz jak wyglądął Wiktor jak się własnie nie wychylał - chował całą klatę. No ale bicia mógłby ciut bardziej cofnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No fakt klaty nie wypchalem w przod teraz to widze...ale czesto tak mam ze jak sie nad jednym szczegole skupie to o innym zspomne;(

Przemo mysle ze w piatek jskies msle pozowanie pomoze jak przed Sopotem;)


P.s kvrwa ostatni trening nog i lipa ns maxs od razu na poczatku bo juz. W 3 serii siadow cos mi yeblo w dwujce...nie przyjemne uczucie. Siadow juz nie bylo mowy dokonczyc sywbica ale tylko na malym obcizeniu i duxo pow. Wykroki tez ledwo ledwo;( mala zalamka i wk***ienie ale mam nadzieje ze to tylko jskies naciagniecie chociaz przy aero bolalo i teraz po treningu tez czuje ze cos tam boli a najnardziej przy siadaniu albo jakbym chcial kucnac...kvrwa zawsze sie cos przyplata.


Moze jakas masc by pomogla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
kacper95
Hekade jaki doyebany ! Ale ta klata i bic bokiem to cos ciągle do poprawy



Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2015-10-02 11:32:03


Ale masz na myśli poze czy ogolnie ze trzeba w bica i klatke miesa doj**ac bo nie moge wyczuc ? a co do klatki to j/prz. jakas moja mocna partia to to nie jest ale slaba chyba tez nie bo Mario mowil ze takiej lipy jak mi sie wydawalo jednak nie ma ale doj**ac ja i tak trzeba

Btw.Marian kup sobie masc przeciwzapalna no Lioton-1000 i nie smaruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jest lipa, noga mocno spuchła i pobolewa...
Mam takie wkvrwienie a jednoczenie jakas załamka że szok;/

Został tydzien do zawodówi co kvrwa....

Na obecna chilwe wgląda to źle...nie ma co ukrywac.

Kupłem juz masc olfen udało sie wyrwac wiec nia bede smarował.

jednak jak to bedzie jakieś naderwanie to moze to za szybko nie przejsc...

naprawde nie wiem co robic i myslec, jak pomyśle że miałbym nie wsytartowac to mnie szlak trafia...masakra

nawet głodny nie jestm...a jeszcze w nocy miałem takie ssanie ze pół nocy nie przespałem ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
MARIAN 17

P.s kvrwa ostatni trening nog i lipa ns maxs od razu na poczatku bo juz. W 3 serii siadow cos mi yeblo w dwujce...nie przyjemne uczucie. Siadow juz nie bylo mowy dokonczyc sywbica ale tylko na malym obcizeniu i duxo pow. Wykroki tez ledwo ledwo;( mala zalamka i wk***ienie ale mam nadzieje ze to tylko jskies naciagniecie chociaz przy aero bolalo i teraz po treningu tez czuje ze cos tam boli a najnardziej przy siadaniu albo jakbym chcial kucnac...kvrwa zawsze sie cos przyplata.


Moze jakas masc by pomogla?


Nie chcę Cię martwić ,ale podobną sytuację miałem niecały rok temu - tylko , że na siatkówce ,a nie siłowni.
Pierwszy raz w życiu też mi coś 'yebło' jak to napisałeś (dokładnie też tył uda)......miałem sie tutaj rozpisać co i jak dalej - ale nie chcę Ciebie martwić specjalnie...

Mam nadzieje,ze to tylko jakieś naciągnięcie - u mnie było to naderwanie m.półścięgnistego uda .. nic mega poważnego ale dojście do pełni sprawności , leczenie , rehabilitacja itp trochę czasu zajęły

Można zapomnieć wtedy o jakichś maściach i tak na niewiele się one by zdały. Myślę, że jak chcesz miec spokojną głowę lub po prostu jasność nie ma co czekać - tylko udać się , choćby prywatnie do dobrego ortopedy , który wykona minimum usg tego rejonu i zobaczy co i jak.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-02 17:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Dasz rade, dales wczesniej to i teraz dasz, ty sobie nie poradzisz? prosze cie, na pocieszenie dodam ze jakies zawodnik chyba mial naciagniety czworogolowy ( cala mial zabandazowana ) a i tak wystartowal, nie poddawaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Mariusz co by to nie było i co by się nie działo musisz wystąpić za daleko zaszedłeś,żeby się cofnąć.A wg mnie to na pewno nic poważnego,bo miałem juz w życiu klika poważnych zerwań i uwierz,że gdyby to było poważne bo byś to widział od razu

ps.dla pocieszenia mogę powiedzieć,że wczoraj złamałem żebro ale cisnę dalej mimo to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na przy konkretnym naderwaniu trica miałem siniak od prawego łokcia do lewego sutka. A za tydzień już katowalem na siłce ale byłem głupi... Szybkiego powrotu do zdrowia, oby to było tylko lekkie naciagniecoe.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-10-02 17:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
banan a bolało cię to mocno?czy był problem z porusznaime itp?
ja jak narazie nie mam z tym problemu, jak leze czy cos nie boli, boli tyko w jednym miejscu jak przyciskam palcami, a dodatkowo jest mocno spuchnięte...

spiacczy cos tez dam rade normalnie, boli tylko w niekótórych ruchach...

luki jak masz jakieś rady itp to odezwij sie na fb;) coś moze doradzisz, tez nie wyobrażam sobie żeby nie wystartowac...kit ze mną ale zawiódł bym tych co na mnie liczą i w jakimś tam sensie wspomagaja i kibicują.

Dzieki panowie za dobre słowa, ale ona tutajwiele nie pmogą, jutro mam DNT wiec moze sie cos polepszy bo od niedzieli TEORETYCZNIE zaczyam już obwódówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Hekade
kacper95
Hekade jaki doyebany ! Ale ta klata i bic bokiem to cos ciągle do poprawy




Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2015-10-02 11:32:03


Ale masz na myśli poze czy ogolnie ze trzeba w bica i klatke miesa doj**ac bo nie moge wyczuc ? a co do klatki to j/prz. jakas moja mocna partia to to nie jest ale slaba chyba tez nie bo Mario mowil ze takiej lipy jak mi sie wydawalo jednak nie ma ale doj**ac ja i tak trzeba

Btw.Marian kup sobie masc przeciwzapalna no Lioton-1000 i nie smaruj


Ty Hekade nie pitol mi tu o małej klacie widziałeś siebie w lustrze a mnie? Wiek ten sam a poptarz jak wyglądamy , ja sie opyerdalałem ty nie tak to podsumuje , chodziło mi o poze , ale może ująć to lepiej dokładnie o to że wyginasz sie jak na moje zabardzo łukiem do tyłu , ale Przemek jest bardziej doświadczony ( jesli ja wogóle jestem ) Także ten jego siesłuchaj xD . A forma klasa Hekade i dobrze wiesz ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium