SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dziś klata i tric weszły pieknie

sam się zdziwiłem, ale trening super
może to kolejny dobry znak...oby

więc od razu samopoczucie na plus...dopki nie spojrzałem w lustro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak jestes na plusie kcal to dodanie cos na kortyzol malo pomoze
bo falda nie spadnie.....raczej
moze zahamowac wzrost dalszy

ale to nie tania zabawka,wiec szkoda na tym etapie wydawac 200pln na cos co ani nie poczujesz ani nie zobaczysz
za to jesli kreci sie kolo zera,cos a la rekomp czy wychodzi z reduckji[nie mowiac o koncu redukcji] - to jak na rane przyloz

a Ty ewidentnie wiele rzeczy sobie wkrecasz [jak ja] a jesli faktycznie kolo pepka fatu zbiera sie duzo,to moze byc to

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wiec poczekam z tym napewno

zobaczymy jak redu pojdzie gdy ruszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dobra dam chociaz skrawek tego jak to wygląda, a jest lipa;d
ale mało kto pokazuje zdj u siebie z okresu offa

filmiki z przed chwili, zdj z wczoraj

jak widac dół brzucha, boki najbardziej dostały, ale mam nadzieje ze tez na redu z nich najwiecej poleci
ale to tez gdybanie

wydaje mi sie że jednak zeby zrobic ztego jakoś formę 9tyg to bedzie za mało ;(

ale zobaczymy jak się bedzie to wszytsko krecici

waga bez zmian
wymiary raczej tez, jedynie pas na plus, ale 90cm nie przekroczyłem xD
forma na minus

wnioski cały czas wyciągam i zapisuje gdzies tam w głowie;d

lipa takie coś dawac no ale...brzuch w niektóych momentach nie kontrolowany to juz wogóle
na usprawiedliwienie dodam ze filmiki zawsze pogarszaja formę, ale tu chyba nie ma co pogarszcac

ciagle tylko zyję nadzieją że po offie organizm odwdzieczny sie szybko znawiązką i moze jakis rekomp wyjdzie











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
A wg mnie nie ma nic lepszego niż OFF w etapie przygotowań kulturysty, co z tego, że forma spada to normalne, ale bardzo dużo zyskałeś, przede wszystkim odpoczynek psychiczny, fizyczny. Teraz na pewno zrobisz progres , a ciągle trenując niekoniecznie go możesz zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
no juz nie mogę sie doczekac nap*****ylania
tylko chyba się to wszytsko ciutkę jednak odciągnie...

a z tym ze ciagle trenując niekoniecznie da sie robic progres zgadzam się 100%, rok temu osttanie 1,5-2 miesiace masy cwiczenie za wszelka cene zeby cos tylko dołozyc mimo zmeczenia braku apetytu itp efekt był taki ze sylwetka wtedy bardziej na minus, i rok temu na koniec masy byłem napewno bardziej zaleney niz teraz, waga porównywalana, teraz wiadomo ze nie ma nabicia, więc mimo ciutke nizszego bf% jak rok temu i tak to wygląda to poprostu słabo




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-03-22 08:40:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Marian, bez urazy,ale już trochę oczy bolą od tego Twojego ciągłego bidolenia jak to chvjowo jest. Jesteś OFF i pora sie z tym pogodzić, że wyglądasz jak wyglądasz. Nie będzie inaczej.Taka kolej rzeczy. Będziesz potem ON, wjedziesz na inne tory, forma wróci. Amen
pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
jak wyżej Marian- przestań się mazać. Zdrowy chłop jesteś, odpoczywasz sobie, wyglądasz lepiej niż 80% ćwiczących na siłowni. Wjedziesz na pełnej i będzie kosa jak zwykle ! Jedz póki możesz, baw się i nie marudź.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
zależy jak kto to odbiera

poprostu pisze jak jest, ale też bez przesadzy ze to tak od razu odbieracie

na moim przykładnie moze parę osób skorzysta w przyszłosci (startujacych) jak beda robic dłuzszy off ;d

a teraz juz powoli się przestawiłem że jest jak jest i tyle:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wczoraj i dziś dnt , jutro poleca plecy albo barki

za niedługo tez swieta wiec pewno jeden dzien bedzie totalnie na luzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium