SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Nie tyle co wysikasz ale jeśli załadujesz taką dawke witaminy C że ogranizm osiągnie nasycenie i nie będzie mógł już więcej przyswoić to wszystko zostanie w kiblu bo załączy się biegunka od razu. Przy początku choroby zaleca się własnie załadowanie takiej ilości witaminy C żeby czuć "bulgotanie" w brzuchu ale nie dopuszczając do biegunki. Wtedy masz pewność że org uzyskał 100% nasycenie. Najlepiej ładować też małymi dawkami w którkich odstępach czasu wtedy mniejsza szansa na problemy żołądkowe ;) Warto też do klasycznego kwasu l askorbinowego dołączyć coś z natury np. sproszkowaną dziką róże lub nawet troszke cytryny wtedy przyswajalność witaminy jest duzo wyższa


Zięba w fajny sposób wytłumaczył jak duże jest zapotrzebowanie naszego organizmu na witamine C w przypadkach nawet drobnych infekcji.
Podobno jeden lekarz został ugryziony przez pająka i ładował co kilka godzin duże dawki witaminy C i po krótkim czasie od zażycia witaminy badał jej poziom w organizmie i wynosił ciągle 0. Dopiero po kilku dniach takie ładowania poziom witaminy w organiźmie się podniósł


Zmieniony przez - pat34 w dniu 2015-11-19 11:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
no dobra, nie bij :D
nie doczytalem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
pat dzieki za ciekawe info

cv ty nigdy nie doczytujesz:d

~~~~~~~

Dzis u mnie DNT, zaraz do pracy i tak zleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 24 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 461
Przemiana zaj**.sta!!!Powiedz mi tylko jak pozbyles sie ginekomastii,ktora widac na pierwszym zdjeciu(ten grubasek :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
to było bardziej lipo....
lata treningu itez miecha na klate wpadło co poprawiło efekt, ale jak jestem na masie nie mówie o poczatkowje fazie ale jak tych kg juz jest wiecej i fatu tez to to lipo bardzo psuje efekt "sterczace suty" ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
20.11.2015 dwójki mocno, czwórki lekko



1.mcnpn sztangą 5x10 + dropset
2.superman (Ala żuraw) 4x15-20
3.uginanie jednonóż leżąc (wyciąg dolny)4x15+seria regresu
4.uginanie siedząc 5x10 +drop
5.Wykroki z hantlami+wykroki na suwnicy 4x10+4x max
6.syzyfki+Wyprosty siedząc 4x15-15+4x15-20 na koniec regres 3 serie


15min aero na rowerku i 6 interwałów na orbitreku 20:40

Od rana jakas lekka zamuła. Pogoda dupiata, ale też byłem na badaniach, troche ich robiłem isciągli 4 próbki krwi wiec też może dlatego. Ale przed treningiem dałem koffe i poszło nawet jakoś. Ogólnie zaczeło sie nie winnie a skończyło tak ze nie mogłem chodzic;d

Martwy konczyłem na 120kg, potem dropek.

Reszta na dwójki elegancko, ale z atydzien chyba troche pozmieniam jako drugie dam ciezkie uginanie a reszta bez zmian.

Czwórki to dziś typowa pompka.

Minus taki że troche odczuwam jeszcze te nogę po treningu ;((

A potem jak duzo chodze to czuje jakby taka nabrzmiała....


MICHA I SUPLE:

suple i micha bez zmian wiec sie nie rozpisuje



dostałem na test 4 smaki białka, bedzie to jakaś nowośc, dzis spróbowałem vanilli

ogólnie do opini jest osobny temat i tam bede dawał opinie bardziej szczegółłowe ale dam pewno jedna zbiorczą jak przetestuje wszytskie smaki

Ja zbyt wymagający nie jest, smak dla mnie rewelka, zawsze pije na wodzie rozpuszczalnosc tez ok kilka grudek moze zostało. W 250ml gęstośc ok.

Zobaczymy jak spiszą sie inne smaki.








Z ważniejszych info to to że dziś waga mi pokazała 89,4kg to w sumie sie zdziwiłem że tak dużo, moze troche więcej wody czy cóś, bo nawet po czicie po dwóch dniach waga mkasymalna była 88kg a teraz taki skok;d
Na treningu mówili że jest ok, nawet ktos tam se zrobił zdj brzucha


Na weekend uderzam na Karków, wiec od jutra do niedzieli wieczór albo nawet poniedziałku popoludnia bede nieaktywny bo zalezy o której wróce w niedziele a w poniedzialek ide narano do pracy.

JUtro ciśniemy z Wiktorem(shitmanem) trening wiec może uda się cos nagrac Na jakies siłce to jeszcze nie wiem bo to juz Wiktor zadecyduje
A po treningu wpadanie pewno jakis anaboliczny posiłek potreningowy;d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-11-20 22:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mi się osobiście takie wiegachne mięśnie nie podobają, ale pracy w to musiałeś naprawdę sporo włożyć, bardzo duży progres :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie ujmując Marianowi ale Ty mało jeszcze widziałeś skoro Marian ma za duże mięśnie.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-11-21 20:34:45

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Wiem, że są ludzie którzy mają większe mięśnie, chodzi mi o to, że mięśnie kulturystów (w sensie ich wygląd) mi się nie podoba, ale zdaję sobie sprawę ile musieli się na to napracować. I tak btw te mięśnie to na sterydach czy nie? I czy ogólnie da się tak wyrobić bez sterydów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na prośbe Mariusza wrzucam pozowanie po naszym treningu.
Bedzie miał dostęp do komputera pewnie dopiero w poniedziałek wieczorem z tego co mówił
Więcej materiału pewnie już jutro



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium