SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Banan
bez spiny, tak tylko wspomnialem
wrzucimy najwyzej fotki ze sceny

I już skończ z tą skromnością , ja wiem , że Wy - kulturyści to zawsze nie macie się czym chwalić ;) , jesteście mali i ogólnie słabi
w każdym dzienniku (zawodników) na sfd ostatnio to samo (słaby jestem ,cienki jestem, nie ma sie czym chwalic, brakuje mi itd) - chłopy więcej wiary w siebie , formę masz z kosmosu i dobrze o tym wiesz , także jak najbardziej jest co światu pokazywać

Trzymam kciuki i widzimy się w sobotę na weryfikacjach



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-07 12:03:17


Dam sogacza nawet za to , święta racje co jak co że teraz kulturystyka jest o wiele " przerośnięta " ale wogóle uczęszzanie an siłownie zmienia każdego w ponadprzeciętnego niemówiąc o ludziach którzy traktuja ten sport na powaznie przez pare lat i wyglądaja super ( czytać marian17 ) , Nikt przecież tobie niebędzie mówił że jesteś jak Big Ramy Marian ale przecież sylwetke prezentujesz wyśmienitą i bardzo estetyczną ja wogóle bym na takim " rzeźbieniu " został żebym Ciebie za pare lat " doyebanego , kwadratowego " nie zobaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
kacper95
Banan
bez spiny, tak tylko wspomnialem
wrzucimy najwyzej fotki ze sceny

I już skończ z tą skromnością , ja wiem , że Wy - kulturyści to zawsze nie macie się czym chwalić ;) , jesteście mali i ogólnie słabi
w każdym dzienniku (zawodników) na sfd ostatnio to samo (słaby jestem ,cienki jestem, nie ma sie czym chwalic, brakuje mi itd) - chłopy więcej wiary w siebie , formę masz z kosmosu i dobrze o tym wiesz , także jak najbardziej jest co światu pokazywać

Trzymam kciuki i widzimy się w sobotę na weryfikacjach




Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-07 12:03:17


Dam sogacza nawet za to , święta racje co jak co że teraz kulturystyka jest o wiele " przerośnięta " ale wogóle uczęszzanie an siłownie zmienia każdego w ponadprzeciętnego niemówiąc o ludziach którzy traktuja ten sport na powaznie przez pare lat i wyglądaja super ( czytać marian17 ) , Nikt przecież tobie niebędzie mówił że jesteś jak Big Ramy Marian ale przecież sylwetke prezentujesz wyśmienitą i bardzo estetyczną ja wogóle bym na takim " rzeźbieniu " został żebym Ciebie za pare lat " doyebanego , kwadratowego " nie zobaczył


Wogóle Banan fajnie usłyszeć że masz takie myślenie jak ja , może jesteśmy innym przykładem i zaraz będzie gadanie że nie wiem co mówie bo mały sczypior bo młodzik bo nie startuje ale ja zawsze staje rpzy swoim i w niejednym tak mówili a wcale niezmieniałem myślenia , i tak czasu mam dużo żeby dojść do 40 cm na żyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
prz1993
Banan, uwierz- nie da się znienić takiego myślenia Ale i tak sukces, że od 2 dni Marian nie napisałnic o limicie



Przemek bo mi zabroniłeś A mówiłem że koncówka to wszystko tak jak Ty karzesz

Banan śmiało możesz wrzucic jakies foto co wczoraj dodałem czy do tego ten brzuch z przed kilku stron, ja teraz nie mam jak za bardzoWięc dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
wrzucisz najwyżej na spokojnie jak znajdziesz wieczorem czas lub jutro
mi po części chodzi o to by zachęcać ludzi do wklejania samemu zdjęć do takich tematów - co widać już sporo osób uczyniło (w tym kilka nowych), bo tam jest regulamin, bo tam będzie relacja foto i video z zawodów i.... za pare miesiecy, a juz na pewno lat - będzie z tego fajna pamiątka, u nas w domu....na SFD

SFD nigdy nie zginie ;) nie tam jakies facebooki czy inne instagramy, za 20 lat wpiszesz w google swoj nick z dopiskiem MPJ Wrocław 2015 i pokażesz synowi, wnuczkowi ( ) - patrz jaką tatuś miał formę gdy startował po raz pierwszy na MP Juniorów

pół zartem, pol serio ale fajnie to mieć w jednym miejscu - dlatego zachęcam wszystkich do dodawania zdjęć w takich tematach


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-07 13:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
Pamiętam jak przed Śląskiem wrzuciłem do tematu z tych zawodów swoją formę, i sam Emil mnie pochwalił Prawie płakałem ze szczęścia i czułem się jakbym już wygrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
To wieczorem wstawie moze mnie tez ktos takiej rangi jak Emil pochwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
No kurde zapomnialem:d chcialbym zeby ta pochwala byla ale dopiero w niedziele:d:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Ja Cie chwalę, mało?


Patrz jaka franca z Mariana. Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
7.10.2015

Kolejna obwodówka za mną, dzis jakos nadzwyczajnie poszło spokoPomimo to że w nocy nie mogłem spac(chyba za duże zmęczenie) a jak już zasnałem to max 1h i do kibelka sie odlac;d




1. Wiosłowanie hantlami na łąweczce 20p
2.wyc. ławka skos ujemny 20p
3. brzuszki na łąwce 20 p

8 takich giganserii po 20pow, bez przerw miedzy cwiczeniami, 60s przerwy miedzy giganseriami

A następnie:

1.wyc, hantli siedazac 20p
2. sciąganie drązka wyciągu górnego 20p
3 modelitwenik łaman 20p

J/W

dziś już bez aero



ciezary smieszne nie ma co pisac, ale na treningu o dziwo nawet jakas pompka hwilowa była odczuwalna stimul i tussi zrobiło robote

nie ma sie co rozpisywac bo nie ma oczym

jutro juz naszczescie wolne od pracy wiec tylko trening, golenie i odpoczywanie zeby noga sie nie męczyła...


DIETA

bez zmian

dziś:

1.150g piersi,5g oliwy, 100g ogórki kiszone
2.j/w
TRENING
3.150g piersi,50g ryżu basmantii
4.150gpiersi, 5g oliwy, pomidor
5.150g piersi, 5g oliwy, 100g ogórek zielony
6.j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium