SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam tyle samo wegli, straszna glodowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
no maskara jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ojj nogi dzis cale obolale nawet za bardzi nie idzie oozowac;) Ale nawet nie podpuchly jakos bardzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
zmotywowałeś mnie tym swoim treningiem nóg, na 2 tyg przed zawodami trzeba doyebać i też tak uczyniłem minęły 3h po treningu, nie mogę się ruszyć i problem ze wstaniem z krzesła heh.. ale satysfakcja wprost proporcjonalna do bólu

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ciesze sie ze moglem zmotywowac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
wiktor.grybos
Mam tyle samo wegli, straszna glodowka


mało ?
Cała rodzina w Rwandzie by się najadła

Nie no ja w sumie teraz mam odwrotne uczucie i nie wiem co gorsze głód czy przejedzenie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Jak wspominałem dziś dzień nietreingowy, czyli nic ciekawego się nie dzieje

Rano jak wstałem to czułem lekko zatkany nos i lekki ból gardła, gardło nadal odczuwam...mam tylko nadzieje że to nic poważnego i szybko przejdzie bo to juz koncówka, organizm zmęczony i pewno będzie wszytsko łapał...

Z tych ciekawszych informacji to dostałem pozwolenie dzis na małego czita wiec zamiast ostatniego posilku poleci burger i miały isc lody ale jak gardło bedze doskiwerac to zamiast lodów pójdzie czekolada i to już napewno osttani oszukany posiłek przed MPJ,


A tutaj daje jeszcze zdj nóg z dziś na szybko z pracy, nogi wcozraj były katowane...









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3329
Mega forma :D ''zdjęcia na szybko'' moje tak nie wyglądają po 15 seriach siadów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wojtekztr był lekki czit by troche poczuc lepszy komfort psychiczny o i leptyne pobudzic Bo osttanie dwa tyg beda mega cieżkie.
no i te z płasko sie robiło ;d




A żeby tego było mało czuje sie sporo gorzej niż wczoraj ból gardła i oslabienie, przed snem nałykałem sie leków, ale potem w nozcy znowu sie obudziłęmz mocnym bólem gardła i zatkanym, znowu łykłem lekii i sie połozyłem, powstaniu troche lepiej ale nadal smiało mogepowiedziec ze lipa. Najgorzej że akurat w koncówce sie musiało cos przyplątac....

Jednak treningu nie zamierzam odpuscic, no chyba ze faktycnzie by sie jeszcze pogorszyło.


zdj tego nie oddają ale po tym wczorajszym czitu fajnie wyebało zyłki i nabicie wieczorem dobre było







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-09-27 09:30:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium