SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Marian ,glowa do gory - bedzie dobrze
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
erwinoos
a jak u Ciebie z pracą? ogarnąłeś już coś ciekawego?

i co tu tak cicho, ćwiczysz coś jeszcze czy wegetujesz już tylko?



Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2016-03-10 12:41:26




lody nic specjalnego, mrożone truskawki, słodzik, troche wpc i wody, blender i gotowe

a ciasto to juz dokładnie nie pamietam bo to było na spontanie ale wiem ze płatki owsiane 200g, 500g jabłek, słodzik, jogurt naturalny i chyba tyle
wszystko z blendowałem i do piekarnika



solaros nie ma innego wyjscia
taki gorszy okres moze zaowocuje czymś więcej w przyszłosci i wróci się z nawiązką
bo teraz troche spraw sie nałozyło na siebie>roztrenowanie/off>brak pracy.>mniejsza motywacja>czeste podjadanie>spadek formy

ale wrócę mocniejszy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Mega posiłki jak wyżej głowa do góry, na pewno będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
czasami trzeba zrobic krok do tylu aby wziac rozbieg

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
brak roboty i konkretnych ofert może dobić człowieka


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-03-13 21:25:31

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
solaros
czasami trzeba zrobic krok do tylu aby wziac rozbieg



otóż to

gienek cos w tym jest, ale póki co jeszcze bez większej spiny

bardziej bym chciał już połowe maja/czerwiec żeby skończyc roztrenowanie i wrócić do wszytskiego na 100%, treningi, micha i motywacja no a co za tym idzie mam nadzieje że i forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no to roztrenowanie masz dość długie, mi jak przyjdzie kiedyś takie robić , to nie wiem jak z tym sobie moja psychika poradzi.
Wole zrobić sobie całkowitego offa 2-3 tygodnie niz ćwiczyć na pół gwizdka, zawsze stram się na 100% inaczej wychodze zły z siłki


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-03-13 21:45:32

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Cały czas trenuje w ostatnim tyg w sumie wyszło chyba z 5 treningów

Dzis klatka.lekko barki i bic

1.dipsy 5x10
2,wyc. skos sztangą 4x10+drop
3.gilotyna na płaskiej 3x10
4.rozpiętki 3x15
5.podciąganie sztangi wzdłuż caiła do brody 3x10
6.wyc. hantli 3x12-15
7.uginanie sztangą+młotki po 3

brzuch

30min cardio

Osttanie 3-4 juz całkiem spoko cieżko się zebrac ale potem już jest ok, oby to się utrzymało na plusie

Samopoczcucie bez szału ale tez bez mega tragedii, czuje sie pewno jak przeciętny Kowalski

Regeneracja jak wspominałem nie ta, dużo więcej snu potrzeba, moc i wytrzymałosc na treningu tez gorsza.

Sylwetka cały czas w dół, ale tutaj napewno winna tez jest dieta, nie ukrywam ze od jakiegoś czasu(nie codziennie) poprostu robie tak ze bilans trzymam w ryzach ale zjem cos innego typu frytki, burgera czy kanapkę albo słodkie. Ale jednak mi to nie służy...albo tez nie wiaodmo czy by nie było tak samo jakbym trzymał miche na 100%....kto wie;d
Ogólnie to już bym zaczął redu bo nie lubie tak wglądac;d ale to chyba nie ma sensu w obecnej sytuacji na offie...tak sobie rozkminiałem o tym od paru dni...bo niby teraz mam okres żeby odpocząc wiec jednak redukcja chyba keipski pomysł...bo to jednak obciazenie dla organizmu a dla naturala to juz w ogole

Więc nic mi chyba nie pozostaje jak jeszcze te ~2miesiace przeczekac/przecierpiec. Micha pewno cały czas podobnie bedzie wygladac, do starcenia juz wiele nie ma bo i tak od redu musze zacząc...a mogę co nieco uraczyc kubki smakowe;d


Ogólnie też brałem pod uwagę Sopot w lipcu bo jednak bede zaczynał po roztrenowaniu od redukcji, bo taki cel by był wieksza motywacją, bo tam zadebiutowałem i mega to wspominam, bo bedę po offie więc może szybko by szło ale...no ale jak tak dziś się sobie przyglądłem to stwierdziłem że jak będe miał te 9tyg do Sopotu od zaczęcia redu to mógłbym nie zdąrzyc... No chyba że faktycznie po takiej przerwie wraca się szybko...;>>>>


tosty z pąłtków jaglanych, zmieniaczki z piekarnika bez fatu, omlet







a tu z małego resetu, ja z kelicha mało co siorpłem;d wolałem oczywiście zjeść xD








tak patrze na zdj z redu i wtedy myslałem że tu jestem zalany wiedziałem ze tak bedzie jak kiedyś wróce do tych zdj





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-03-13 22:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Fajnie by było jak byś w sopocie wychodził , a szykuję się sporo osób z forum ogólnie i to nie tylko faceci. Impreza będzie pewnie mega

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
gienus12
no to roztrenowanie masz dość długie, mi jak przyjdzie kiedyś takie robić , to nie wiem jak z tym sobie moja psychika poradzi.
Wole zrobić sobie całkowitego offa 2-3 tygodnie niz ćwiczyć na pół gwizdka, zawsze stram się na 100% inaczej wychodze zły z siłki



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-03-13 21:45:32



gienek wiesz teraz tak na 101% to i sie nie da cwiczyc a po to ten okres zeby odsapnac

jak sobie przypomne np okres listopad,grudzien, do połowy stycznia to na treningu byłem ze tak powiem nie do zayebania intesywnosc itp mega ni chciało się konczyc, teraz jakbym taki trening zrobił to chyba z tydzien do siebie bym dochodził, a w ogóle pewno nawet i bym nie był wstanie tak mocno doyebac

przez wszytsko trzeba przejść, to też nowe doświadczenie, zobaczę jak sie bedzie wracac jak pójdzie redu czy tak samo jak zaczynałem z pełnej masy on czy treaz np po okresie roztrenowania off bedzie lepiej i szybciej szło...? togo nie wiem wiec sie dowiem;d
lipa jak pojdzie gorzej niż z pełnej masy ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium