SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
na filmiku to ja jedyne co widzę to to,że jesteś napizgany jak autobus do lichenia,więc skończ p******ićbo jak Ty jesteś gruby to co np.ja mam powiedziećnie załamuj mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak na szybko bo dopiero teraz wócviłem do domu a od 6:30 byłem poza nim;d

wczasy jednodniowe w szpiatlu ale nie ja akurat, jednak cały dzien trzeba bło przesiedziec;/ bo jakby nie było to druga połówka
jednak to nie wązne, wązne żeby teraz juz bło ok

wracając do tematu

Wojtek znowu bez przesady;d ale fakt rośnięcia tej wagi z dnia na dzień dziwny...

Łukasz po treningu jest jeszcze jako tako, ale normalnie to naprawdę sporo tej wody podeszło w osttanie dni, bo skok wagi tez spory, tylko dziwne d czego, bo jak mówiłem micha chysta, kaloryka jak przedświętami, no nie wiem może odbicie poświąteczne, a jeszcze pewno bedzie po sylwestrowe;d


a może t tak tylko na filmiku widac;d ehh sam nie wiem czy lustro czy filmik mnie w konia robią;d albo światło


Luki mozemy sie zamienic bF za masę bo w sumie BFem tak z awiele nie odbiegam od ciebei to ie starce a na masie zyskam

p.s z racji tego że dopiero teraz do domu wróciłem i jestem troche wyebany po całym dniu, to nogi dzis odpuszczam, zrobie je pewno jutro z rana, chyba że bede sie czuł poodbne jak dzis albo wczoraj to jednak zrobie 3-4 dni przerwy, żeby ie przehcolowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
luki77
na filmiku to ja jedyne co widzę to to,że jesteś napizgany jak autobus do lichenia,więc skończ p******ićbo jak Ty jesteś gruby to co np.ja mam powiedziećnie załamuj mnie

JW Pozatym wczesniej Luki dobrze napisał, org sam sie domaga by mieso magazynować a Ty mu ciągle to chcesz uniemożliwość bo troszke waga urosła pyierdol ta wage i obserwuj tylko lustro i czy fatu sporo nie wpada, to że wodą podejdziesz to przecież nic nie znaczy a troche tej wody musi byc by maksymalnie anaboliczne środowisko zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
spoko rozumiem

Tylko wytłumacz Bartus mi to w jaki sposób chce uniemozliwisc to budowanie miecha organizowi?

to ze napisałem ze cały dzien leci białko +fat nie znaczy że kalorii mniej

poza tym jednak wypadł dnt i było standardowo jak w dnt ze 5 posiłków b+f a na noc pula wegli
od początku tak lece


p.s no i na wagę mam wyeane juz nie raz to pisałem, jeszcze w sumie jakiś dzien temu o kogos w dzienniku a chodzi o to że w lustrze to gorzej wyglada....



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-12-30 22:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2993
Marian,co ile na redukcji robiłeś cheat meala w celu przyspieszenia metabolizmu i jak dużo to było kcal. Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
aras1599
Marian,co ile na redukcji robiłeś cheat meala w celu przyspieszenia metabolizmu i jak dużo to było kcal. Pozdro



przez pierwsze kilka tyg nie było zadnych czitów, otem zależnie od tego jak wygladała forma ale średnio co 2tyg, i był to zazwyczaj jakis kebab, frytki i 500ml lodów nie liczyłem dokłądnie kalorii
w koncówce zdarzały sie grubsze czity, wiem ze dwa tyg przed pierwszymi zawodami w lipcu poszedl mega bigburger, połowe pizzy, 2x duże frytki, jakies batony i 500ml lodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2993
MARIAN 17
aras1599
Marian,co ile na redukcji robiłeś cheat meala w celu przyspieszenia metabolizmu i jak dużo to było kcal. Pozdro



przez pierwsze kilka tyg nie było zadnych czitów, otem zależnie od tego jak wygladała forma ale średnio co 2tyg, i był to zazwyczaj jakis kebab, frytki i 500ml lodów nie liczyłem dokłądnie kalorii
w koncówce zdarzały sie grubsze czity, wiem ze dwa tyg przed pierwszymi zawodami w lipcu poszedl mega bigburger, połowe pizzy, 2x duże frytki, jakies batony i 500ml lodów


U mnie również burger i lody,ale strasznie ciągnie do słodyczy a wiadomo że nie są wskazane.


Zmieniony przez - aras1599 w dniu 2015-12-30 23:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jeden baton czy kilka kostek do takiego czita cie nie zabije;-0

kurde wstałem i niby ma jechac zrobic nogi ale dalej troche średnie samopoczucie, szyja dalej pochwytna, masakra, jak paralityk;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2993
MARIAN 17
jeden baton czy kilka kostek do takiego czita cie nie zabije;-0

kurde wstałem i niby ma jechac zrobic nogi ale dalej troche średnie samopoczucie, szyja dalej pochwytna, masakra, jak paralityk;d


Wiadomo że nie , ale u mnie raczej kończy się na paru batonach itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
To juz zalezy od Ciebie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium