SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 345
.


Zmieniony przez - rumitraceur w dniu 2015-10-05 20:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jak mówiłem widać po smaku, wyglądzie czy jest ok
Utlenianie fotosensybilizowane ( od słońca ) jest zdecydowanie dużo szybsze niż autooksydacja po otwarciu, dużo zależy od samego lnianego jego jakości
Im więcej omega-3 tym szybciej się utlenia. taki Budwig w Lodówce po otwarciu około 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
CienkiGosciu
dziesiatego beede caly dzien, a jedynastego jak zajade do Wrocka kolo 15.00 to jeszcze cos bedzie sie tam dzialo ?


pewno juz koncówka bo od 10 ma sie zaczac ale na cos na pewno zdąrzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdarzysz sie zalapac na zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
pierwszy dzien bede caly, a drugi na ile sie zalapie to sie zalapie zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
5.10.2015

Ciężko cieżko coraz ciężej ale to było do pzewidzenia, ale jeszcze troche chociaz ciagnie sie jakby to była wiecznosc;d



Kolejna obwodówka, kombinuje z cwiczeniami tak zeby nogi za bardzo nieobciazac bo po całym dniu w pracy tak jest popuchnięta...
dodatkowo jeszcze aero leci co daje tez jej po dupie

1. wiosło hantlami na ławeczce 15p
2.wyc.łąwkai 15p
3. podciaganie kolan do brzuch w zwisie 15 p

8 takich giganserii po 15pow, bez przerw miedzy cwiczeniami, 60s przerwy miedzy giganseriami

A następnie:

1.wyc, sztangi shmit 15
2. francuzkie wyciskanie 15p
3 uginanie ramian z drązkiem wyciągu dolnego 15p

J/W

50min aerobów połowe na bieżni połowe na rowerku

Nie ma co duzo pisac, bez pompy jak nalesnik na pomie już lepiej, nawet byłem zadowolony przez chwile;d a z ranan to juz w ogóle naleśnik;d

głód masakra, cały czas pije albo rzuje gumy zeby z tym walczyc, miesnie żuchwy chyba bede miał najbardziej rozbudowane;d


DIETA

teraz prawie codziennie sie bedzie zmieniac znaczy sie dzis jutro i potem od piątku

dziś:

1.150g piersi,5g oliwy, 100g ogórki kiszone
2.j/w
TRENING-pod koniec treningu 30g bcaa
3.150g piersi,50g ryżu basmantii
4.150gpiersi, 5g oliwy, pomidor
5.150g piersi, 5g oliwy, 100g ogórek zielony
6.j/w

głód głód głód, wszedzie widze zarcie;-( teraz jakbys sie dorwał do jedzenia to masakra,a po zawodach pewno bedzie blok, ale najwyzej dzien po nadrobie, a potem bede cisnał dalej


p.s sorry za brak filmikow i zdj ale naprawde nie mam teraz do tego głowy, bedzie okres luźniejszy to obiecuje ze bedzie duzo ciekawiej
teraz najwazniejsza forma no i ta noga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
heh mam to samo, czas mi się mega wydłuża staram się czymś zająć żeby to przeleciało szybciej... Marian musimy dociągnąć

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no nie mamy innej opcji

mimo przeciwnosci losu, ale jak sie uda dotrwac do zawodów to satysfakcja bedzie podówjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marianku juz z górki. Postaram sie ograniczyć zdjęcia szamy
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ok dziękuje łukaszku;d

Pojawiła się lista startujacych w mojej docelowej kategroii na obecnachwile 15 zawodników, a w klasyku 25 masakra



Juniorzy kulturyści do 75 kg
Damian Świtala KS Olimp Zabrze
Damian Troczyński KS Body Line Group Łódź
Dawid Gwizdol KS Olimp Zabrze
Kacper Krzempek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Krystian Spychała KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Mariusz Żaba UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Mateusz Odroniec KS Olimp Zabrze
Olaf Cierzniewski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Patryk Rychter KS Tytan Żory
Piotr Zalewski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Sebastian Suder TKKF Azory Kraków
Sylwester Sójka KS Sandow Śrem
Tomasz Leśniowski KS Olimp Zabrze
Tomasz Marzec KS Olimp Zabrze
Wojciech Piela UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium