SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
PODSUMOWANIE


To lecimy z małym podsumowaniem.

W sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Ponad podstawowych w Kłodzku 2015 w których Bralem udział i był to mój ostatni start w tym roku Ostatecznie na których zajałem 3 smiejsce

Ogólnie impreza bardzo fajna, fajny klimat, inne miejsce, wszyscy na luzie i szło pogadac. Minusem było tylko to ze zawody były na dole a zawodnicy oczeikawali na pierwszym piętrze na swój start ale byli odpowiednio wcześniej wołani.
Start traktowałem typowo testowo ostre ładowanie było głównym celem czy się sprawdzi. Dodatkowo tym razem na zawodach byłem tylko z tatą więc nie miał kto mi korygowac formy na żywo czy idzie w dobrą stronę czy nie, dlatego tez bardzo musiałem zaufac sobie…. Ale moim zdaniem wyszło całkiem dobrze, nawet lepiej niż dobrze, ważyłem 4kg więcej niż 2 tyg temu na MPJ i byłem bardziej nabity co sam czułem.

Jak wspomniałem na początku to mój ostatni start w tym sezonie, ten tydzień odpoczywam od kolejnego powoli ruszę by dobrze wykorzystac anabolizm po ostrej redukcji a taką typowy maksymalniejszy okres luzu zrobie zaczynając grudzień/styczeń a od kwietnia pewno grubsza masa i start najbliższy w 2017 bo jednak już będę seniorem. Ale to tylko wstepne plany.

Z Mojego debiutanckiego sezonu jestem mega zadowolony 3 starty i 3 razy podium
Sopot 2 miejsce, MPJ 3 miejsce i Kłodzko 3 miejsce
Rok temu nawet bym o tym nie pomarzył że mogę zaliczyc czy takie imprezy w tym MPJ i na każdej być w dobrej formie i zajmowac podium

Na koniec pewno jak zawsze przydało by się każdemu z osobna podziękować, ale pomimo że tym razem sporo osób ze mna nie było to i tak lista podziękowań by była długa, dlatego ogólnie DZIEKUJE WSZYTSKICH KTÓRZY POMAGALI WSPIERALI I DOPINGOWALI!No i w sumie tym co nie to też

No i na koniec podziękowania dla SFD.PL i ALLNUTRITION za pomoc w przygotowaniach


































































Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-10-26 17:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Było zaj**icho! Graty raz jeszcze wszystkich 3 medali (właśnie sobie uświadomiłem, że przy każdej dekoracji ) i powodzenia w dalszym wrzucaniu mięcha!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
myśle że jako takie grubsze wrzucanie żacznie sie własnie kiedyś na wionse teraz lekkie wrzucanie potem off i potem ogien;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5423 Napisanych postów 15449 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388617
ten z numerem 87 konkret uda, on nie ma dziennika tutaj na sfd?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Ma w UNSie, to Sebastian Mielecki

Co tu pisać Mario, ja już zdążyłem Ci się nagratulować Mega robota, mega sezon, oby nie ostatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
No Przemo w tym tez kawal twojej roboty;)) za co stokrotne dzieki;) jak tylko zdrowie pozwoli i beda fundusze to napewno nie ostatni bo mega sie spodobalo;)


P.s a tym czasrm odpoczywam po zjedzeniu 5 parowek 3mega bulek ze sloikiem salatki ketchupem i majonezem. Ogolnie to dzis na takie bulki mnie wlasnie ciagnie z pasztetem i szynka.
Ale pyerdyole od jutra juz czyszcze miche taki plan przynsjmniej:) kurak wyciagniety zaraz ide robic makaron ugotuje i na sniadanko omlecika zrobie;)))


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-10-26 19:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Gratulacje po raz trzeci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dzieki

I teraz banan czekamy wszyscy na Twoja zyciówke !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak na debiut to sezon marzenie.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium