SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
o właśnie spróbujemy z kalafiorem dzięki Marian

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Arni jak najbardziej spróbuj

~~~~~~~

dzis poszły nogi drugi raz w tym tyg mocno je przeorałem, jutro teoretycznie barki ale troche sie wszytsko skomplikowało i nie wiem czy bede w stanie zrobic ;-(

wracałem z pracy o 22 i miałem wypadek, teraz dopiero wróciłem,auto na lawecie nie wygląda to za dobrze, mi chyba nie ma nic jedynie strasznie zimno i mnie trzepie ale nic nie boli...

ehh zaczeło sie wszytsko w koncu układac i znowu lipa, spanie pewno mam z głowy całą noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Marian - ja mam to samo, nie przejmuj sie. Ciagle jak zacznie sie ukladac to zycie rzuca klody pod nogi. Ale przeciez o to w tym chodzi, im ciezej jest tym lepiej jak by wszystko szlo pieknie to by Ci sie znudzilo szybko hehe

Walka z przeciwnosciami losu daje nam sile

Za szybko jechales czy co sie stalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
nie jechałem jakoś bardzo szybko bo 80-85max szczere pola bez oswietlenia zawsze sarny gonia wiec w nocy sie staram tam uwazac....do tej pory nie mam wytłumaczenia jak to sie dokładnie stało bo jak zaczałem reackje to juz nie dałem rady nic zrobic, mega głeboka fosa z woda i błotem ze jak sie wesżłot o wyjscsienie dało;/

cały dzien na nogach po mocnym treningu, ale ogólnie samopoczucie cały dzien zayebiste bo zastanawiałem sie czy nie przysnałem...aleraczej nie

przez telefon czy coś tez nie gadałem, no ni hvja nie moge roazkminicjak sie to stało

pewno kilka dni bede do siebie dochodził;-( jutro do pracy miałem isc na rano ale szefa juz poifnormowałem ze z samego rana sie napewno nie dam rady zjawic

cienki wiesz te kase co teraz dołoże to wolałbym przeznaczyc na cos innego to tak w ramachzartu zey jakos sie pocieszyc;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
mi jakis ch** na parkingu ostatnio przyj**al w tylne nadkole i to tak ze sie jezdzic nie da bo wgniecenie na tyle mocne ze opona dotyka nadkola = wizyta u naprawiacza = trza sie umowic na termin i 400zl w plecy [klepanie i malowanie calego elementu]

a tez myslalem ze cos odloze/doloze do badibildingu.
zdarza sie, ale Marian, przeciez dobrze wiesz jak to bedzie:
Cofasz sie tylko po to, zeby wziac rozped a z rozpedu pojedziesz dalej i bedzie lepiej niz przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
u minie to akurat nie bedzie tylko 400zł
myślę że wezme k****ski rozpęd wiaodmo paredni bedzie lipa ale już dziś lepiej tyle ze spac za bardzo sie nie dało;d

no nic zycie raz lepiej raz gorzej, mam nadzieje ze chociaż potem uda sie sk***ic barki i bica jak poogarniam jeszcze pare rzeczy związanych z wczorajsza sytuacją to przynajmniej moze pomoż emi sie wyłądowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Chooj, auto sie naprawi, dobrze że ty cały i nie musisz treningów przerywać itp..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
Dokładnie jak Piszesz gienus ;) Najważniejsze jest zdrowie , lepiej że auto musisz składać niż samego siebie Marian .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co za lipa... Najwazniejsze, ze nic poważnego Ci sie nie stało!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ale ze jak? Jechales i nagle znalazles sie w rowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium