SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Czyli jak Bull pisze poprzez artykuły Tadzia mamy temat rozwinięty.Poczytać ,przyswoić i zapamiętać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
popuri
czemu warzywa tniesz ?


bo jadłem ich naprawde sporo minimum 2kg dziennie i chyba przez to zbyt dużo błonnika i czesto wzdęcia i brzuch przez to wydęty.

Przed Sopotem miałem podobnie ograniczyłem warzywa i było git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
no i chyba limit wagowy, ja tez szamie podobne ilosci warzyw, wyrzucilem je calkowicie na dwa dni i waga zleciala 2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
cvfdbkz
no i chyba limit wagowy, ja tez szamie podobne ilosci warzyw, wyrzucilem je calkowicie na dwa dni i waga zleciala 2kg

serio aż 2kg ? bo ja codziennie tyle jem warzyw mimo że juz kcal sporo a myślałem że już takie fajne kg na liczniku się pokazują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
cv na serio tyle zeszło? dobra wiaodmosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
29.09.2015 DNT


Dziś dzień nietreningowy poszło tylko 40min aerobów,

Na szczęście dziś samopoczucie dużo lepsze, oby to juz było zażegnanie choroby

Jest coraz ciężej, głód masakryczny, ale będzie tylko gorzej

Dieta dziś identyczna jak wczoraj więc nie ma co przepisywac ani dawac zdj.

Jutro jutra dopiero zacznie sie ogień ale....o tym jutro

Obecnie testuje sobie BCAA ALLNUTRITION daje 30g pod koniec treningu silowego a przed aero , a dzis w DNT wypiłem 30g przed aerobami.

Jak dla mnie cena do jakosci b. dobra, smak również, dosłowanie sie nim mogę delektowac. Ale teraz pewno i najgorszy sam były dla mnie dobry
Jesli składowo jest tak jak pisze to czego chcesc więcej.


Miałem nie dawac ale dam jeszcze dzis szybka przypinke z pracy, bez pompy i jakiegokolwiek przygotowania no i w sumie za wiele nie widac;d



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Tric bokiem masakra i te prążki na barach Brzuch nie musze mówić że chyba najlepiej rozbudowana partia bo kostki są ogromne

Także ten podsumowując musi być satisfection Ile jeszcze zostało do zawodów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kacper95
Tric bokiem masakra i te prążki na barach Brzuch nie musze mówić że chyba najlepiej rozbudowana partia bo kostki są ogromne

Także ten podsumowując musi być satisfection Ile jeszcze zostało do zawodów ?


zawody sa 10 pażdzernika a jak przejde eliminacje to 11 finał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
super jest, swiatło troche średnio pada bo polowa sylwetki jest zasłonięta przez cienie ale widać że jest masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium