SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Po takim żarciu to widze, że podobnie jak ja się czujesz... :D Jak na kacu... to trucizna dla mojego organizmu :D A woda mi wczoraj tak podeszła, że aż ból w kolanach miałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale święta święta i po świętach;d

Zwykli Janusze siedzą cały dzien przy stole(w sumie to 4 dni) jedza w opór piją i wszystko mają w dupie...więc my tak z siebie powinniśmy byc dumni że jest jak jest;-0


P.s dzis o 9 na tvn24 był wywiad z Tomkiem Marcem i Szymonem Ładą MOze w końcu będzie jakiś przełom w ten naszej polskiej kulturystyce...ehhh;)

Bo do kvrwy nędzy w końcu Polacy mają osięgnięcia w tym sporcie jak w zadnym innym chyba...
Na MŚ jedzie kilku zawodników i przywożą powiedzmy 5 medali a nasi jada na olimipadie w składzie pewno grubo ponad 100 zawodnków i tez przywożą 5 medali


I miałem swoje 3s ;d było pokazane zdj z MPJ





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-12-27 11:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wiecie może czy można gdzieś powtórkę obejrzeć z tego tvn 24 ?
1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
MARIAN 17
ale święta święta i po świętach;d

Zwykli Janusze siedzą cały dzien przy stole(w sumie to 4 dni) jedza w opór piją i wszystko mają w dupie...więc my tak z siebie powinniśmy byc dumni że jest jak jest;-0


P.s dzis o 9 na tvn24 był wywiad z Tomkiem Marcem i Szymonem Ładą MOze w końcu będzie jakiś przełom w ten naszej polskiej kulturystyce...ehhh;)

Bo do kvrwy nędzy w końcu Polacy mają osięgnięcia w tym sporcie jak w zadnym innym chyba...
Na MŚ jedzie kilku zawodników i przywożą powiedzmy 5 medali a nasi jada na olimipadie w składzie pewno grubo ponad 100 zawodnków i tez przywożą 5 medali


I miałem swoje 3s ;d było pokazane zdj z MPJ






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-12-27 11:11:57

Może jak częściej polscy BB będą odnosili sukcesy to coś więcej w TV o tym będzie bo póki co wszystko dąży jednak do tego by ten sport się w naszym kraju rozpowszechniał i popularyzował, choć wiadomo że i tak hajs będzie pchany w to w co "jesteśmy" prawie najgorsi bo przecież kopnąć piłke i grać w meczu może każdy, nawet goście z lekka nadwagą a by zaj**iscie wyglądać i na scenie wstydu sobie nie zrobić niestety parę % ludzi jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bartek tylko że Polacy odnoszą sukcesy w kulturystyce cześciej niż w innych dyscyplinach, raczej nie ma nigdy MS czy ME żeby medalu nie przywieźli...a reprezentacja nie skłąda się z powiedzmy setki reprezentantów jak np wspomniana olimpiada z której przywożą smieszną ilosc medali w stosunku do zawodników...

takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Po tych świetach chciałbym żeby moje plecy jak twoje wyglądały 98kg uderzyło, retencja poziom bardzo wysoki :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to masa mówisz weszła;d
teraz do sylwestra zbic i w sylwka znowu nadrobisz;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
28.12.2015 plecy



1.Wiosłowanie nachwytem 6x10
2.ściągnie drążka szerokim nachwytem 4x12+drop
3.wiosłowanie pół sztangą 4x15
4a.sciąganie szeroki neutral 4x12
4b.przyciąganie do brzucha wyciąg dolny 4x15
5.sciąganie wąski neutral 4x15
6.szrugsy 4x20

25min aerobów


Od samego rana kiepskie samopoczucie czułem się jakbym na całym ciele miał zakwasy, łupało wkościach itp, nie wspominając że dzień wczesniej od samego rana do godziny 15:30 pekała m głowa,,,a alko przez świeta nie było ani łyka. Ewidetnie cos chce mnie rozłożyc...
Dziś troche lepiej ale szału nie ma, więc zobacze jak bedzie do godziny 12 jesli nic sie nie pogorszy to machne klate a jak bedzie gorzej to odpuszcze.


Ogólnie sam trening w sobie jak na smopoczucie wyszedł nie najgorzej, nie było mocy i back pumsy takie że masakra w tym roku jeszcze chyba takich nie miałem
Wiosłowania to była katorga...dlatego nadrabiałem wyciągami.
Chciałem zrobic prostowniki na ławce rzymskiej ale nie było takiej możliwości...7 pow w pierwszej serii zrobiłem bez ciezaru i musiaelm odpuscic bo aż bolało od BP...

Po treningu raczej do konca dnia samopoczucie z dvpy;/

DIETA I SUPLE

Powrót do normalnosci wszystko na 100%
Kaloryka taka jak przed świętami

Waga pokazała 94.8kg
Ale po treningu nie wyglądało to tragicznie, no ale po treningu to po treningu, chociaż zawsze mogło byc gorzej;d

Jeszcze po drodze sylwester ale to tylko jeden wieczór i potem już spokój, wsylwestra zapewne cąły dzien bedzie szło delikatnie b+f a wieczorem delikatnie sie nadrobi kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
gadane Marzec ma spoko,zero spiny

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium