SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
MARIAN 17
miałem zacząc od wstępnego zmęczenia na maszynie do prostowania ale zajeta była przez jakieś baby a nie chciało mi się szarpac


Przyznaj się, że były większe i silniejsze

Dobra forma cały czas Trzymasz fason
1

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pewno i wieksze, ale nie wiem czy silniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Skąd ja to znam niby mają być lekkie treningi a zawsze wychodzi inaczej dlaczego w dnt ładujesz ww tylko na noc? Pewnie o tym gdzieś pisałeś, ale wiesz. . długo byłam nieobecna na forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wlasnie chociazby to lepszy sen jak dam tyle wegli to leiej sie spi. I tez chce wrazliwosc insulinowa na jako takim poziomie trzymac a dodtkowo tak sobie testuje bo luzniejszy okres;) no i jak dam te wegle na raz to przynajmniej jakos ta porcja wyglada;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
23.01.2016 klata+tric


1.wyc, hantli skos rampa 10 +drop
2.wyc, na masyznie typu hammer 5x15-12+regres
3.wyc, sztangi poziomo 4x10
4.rozpiętki w bramie 4x15
5.ropziewtki na masyznie 3x12

6.francuz hantlą 4x10
7.wciąganie drązka wyciągu górnego 4x12-15
8.sciągani sznura wyciągu górnego 3x15

20min aerobów

Trening na nowej siłowni i w sumie całkiem przyjemnie, toretycznie miały byc plecy ale nogi robiłem w czwartek i zakwas trzyma wiec poszła klata tric

Hantle do 45kg więc oczywiscie przetestowane

Maszyna typu hammer kozacko wchodziło.

Potem przy WL już ciezko szło, nie wiem nawet ile kg było ale pompka fajna.

rozpiętki na dobicie

tric zrobiony lekko bo ostatnio robiłem w środe

Jakieś video, nie zwracac uwagi na komentarze;d










MICHA I SUPLE

narazie kaloryka jeszcze ten tydzien bedzie taka sama, ale od przyszęłgo tyg zetne troche wegli dodam fatu.

Wczoraj micha w sumie do dupy...dałem się znowu namówic

Ogolnie to kurde nie lubie takich okresów jak teraz że w sumie bez celu, bo łatwiej mi wtedy ulegac;d
MOtywacja wtedy też słabsza, no ale taki okres Po kilku tyg mysle że ruszymy na pełnej kvrwie Byle by przez ten czas z abardzo sie nie zalac;d

Tak samo wiem że musze trenowować lżej a jak juz odpalam na treningu to cisnał bym jak zawsze

1.6jajek, 10g lnianego
2.100g ryżu, 200g piersi
3.100g ryżu, 200g jabłka, 40g białka
4.35g białka, warzywa na patelnie
5.burger 200g wołowiony, czekolada milka prawie cała duża, mały lod, kawałek ciasta raffaello

bilans pewno tylko lekko na plus, ale u mnie to nietstey tak nie działa ze wsyatrczy bilans trzymac nawet ze smieci i bedzie ok, bo po syfie od razu u mnie widac róznice

zjedzony posiłek b+t i zaraz na trening to myślę że to spokojnie przepale
Najgorsze jest to ze apetyt mam taki że to jest jakas masakra...


Co do supli to bede odpalał kreatynę, aakg, agmatynę, może jakis booster;d wiec może tragedii nie powinno byc

Najbardziej denerwuje mnie to że mam wahania tej wagi/skoki wody i to nawet nie chodzi o jedzenie, bo wczoraj (pomimo ze piatek były niskie węgle, bo dnt)byłem bardziej podalny niz np dzień wczesniej waga raz powyżej 93kg a raz powyżej 95kg,,,,zmniejszyłem exe więc może też dlatego, bo u mnie z tym estro zawsze przeboje...
Ogólnie to teraz już zluzowałem z tym ze mnie podlewa czy nie, bo wiem jaki teraz okres nadchodzi wiec kwestia przestawienia psychy, po roztrenowaniu zobaczymy jak bedzie i jak osttanio pisałem w razie lipy zrobi sie z 4tyg lekkiej wycinki i bedzie, a po przerwie powinno fajnie isc;d
Ale chyba tragedii tak chyba jeszcze póki co nie ma ;d











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Z tymi skokami wagi to norma nie ma się co przejmować, zależy od tego co się zje, od ilości sodu, hormonów-estro, aldosteron itd. W tym okresie ważne żeby poprawiały się obwody i nie odkładało się za dużo fatu

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mario teraz obwody raczej na plus sie nie beda zmieniac bo roztrenowanie(most :d ) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
w końcu Cię trochę podlało


jw Mariusz, masa ciała nigdy nie będzie stabilna, co nie znaczy że ma to jakiś szczególny wpływ na formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Krystian kiedyś musiało

teraz tez tak było ze w sumie czesto cos wpadło dodatkowo o czym wspominałem i to zapewne tez miało wpływ, ale w sumie chyba najlepiej teraz jak taki okres, ale tez wiaodmo nie w tym rzecz zeby sie mocno ulac;d

dziś był grane plecy wpiske dam jutro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium