SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja jak mam czas to lubie pogotowac

a piers najwygodniejsza i jak skoncze roztrenowanie to zapewne bedzie goscici codziennie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Marian, ale miesa to w tym roku dobudowales co nie miara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
CienkiGosciu
Marian, ale miesa to w tym roku dobudowales co nie miara



po czym tak sądzisz?

chyba fatu, jak ja od lutego wegetuje, to jak miałem nabudowac?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Fatu troche przyszlo to wiadomo, ale pare stron wstecz widzialem filmik po którym stwierdzam ze noga chyba poszla sporo, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiesz co raczej noga obwodowa taka sama jak przed offem jakosc tylko gorsza ale to normalne, ale te nogi jeszcze jakosciowa sie trzymia najepiej na tym roztrenowaniu
ogolnie wymiray raczej bez zmian, waga sie trzyma, jedynie pas cos wiecej
ale 90cm jeszcz enie przekroczyłem;d

ogolnie to wydaje mi sie a przynajmniej mam nadzieje ze miecha jako tako duzo nie poleciało

wpadło wiecej fatu(ale tez podjadałem czesto, a u mnie to nie działa tak jak u Ciebie ), ale jak wóce na te odpowiednie tory to szybko wróci a fat poleci, wróci nabicie itp

no zobaczymy





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-03-30 19:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiesz co raczej noga obwodowa taka sama jak przed offem jakosc tylko gorsza ale to normalne, ale te nogi jeszcze jakosciowa sie trzymia najepiej na tym roztrenowaniu
ogolnie wymiray raczej bez zmian, waga sie trzyma, jedynie pas cos wiecej
ale 90cm jeszcz enie przekroczyłem;d

ogolnie to wydaje mi sie a przynajmniej mam nadzieje ze miecha jako tako duzo nie poleciało

wpadło wiecej fatu(ale tez podjadałem czesto, a u mnie to nie działa tak jak u Ciebie ), ale jak wóce na te odpowiednie tory to mam nadzieje szybko wszytsko wróci a fat poleci, wróci nabicie itp którego teraz nie ma

no zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj bareczki weszły az miło do tego biceps

duża intensywnosc, bo byłem z kuzynem i mu sie śpieszyło, ale weszła fajnie, w koncu trening zrobiony z dużą ochotą Piąty trening z rzędu wiec teraz ze dwa dni odpoczywam. Bo troche mzeczneie daje sie we znaki.

1.wyc, hantli
2.unoszenie na boki hantlami
3a.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody
3b.unoszenie przodem sztangi
4.unoszenie bokiem w bramie
5.odwodzenie linek wyciagu dolnego

6.podciąganie na drazku wąskim podchwytem
7.uginanie ramian w bramie "herkulesy"

4serie kołka na brzuch

6min cardio, bo na wiecej nie bło czasu;d


ilosc seri nie pisze bo jest róznie 3-5 zalezy jak czuje
pierwsze cwiczenie zawsze staram sie robic mniejszym zakresem pow, w kolejnych raczej ponizej 10 nie schodzę

na braki 30kg szło leciutko po 8-10pow

a rezta to nawet nie patrzyłem na ciezar bo to teraz weług mnie nie istotne, na tyle ile dam rady tyle daje

micha trzymana to napisze co leciało

1.5jajek, 60g boczku, 50g szynka
2.200g schabu
3.150g ud z indyka, 75g ryzu
4.80g ryżu, 200g jabłka, 60gg banan, 25g biszkoptów, 100g ziemniaków, 40g białka
5.100g mąki owsianej, 100g twarogu, 2jajka. 50g jogurtu naturlanego, cynamon=omlet
6.kawałek sernika własnej roboty(twaróg, jajka, budyn bez cukru, banany, kakao)
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no Mario szamke to sobie konkretną robisz Zazdro ze Ci sie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Mega :) jak ktoś lubi gotować to czemu nie, poza tym estetyka posiłku też ważna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium