SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No Damian zassany strasznie hehe. Ale miecha mniej, niż u Mariana.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Nie wiem czy Damian będzie lepiej docięty. Niech Marian zrobi foto w takim świetle jak on daje, to dopiero zobaczycie docięcie Mariana A o ilości mięcha nawet nie ma co wspominać, sam Adam przyznaje ze Damian a Marian to ziemia a niebo, inna półka.
Poza tym, dzisiaj już lekko podładowujemy, bo waga raczej opanowana

Łukasz - ja będę dzisiaj przed 19 we Wrocku Wstępnie koło 20 ma wpaść Wiktor z Michałem, no i jeszcze musze się z Sebą dogadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No wiadomo że Marian ma więcej miecha

Ale jak ja to mówie: ,,Scena wszystko zweryfikuje"


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2015-10-09 09:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Nie wiem czy Damian będzie lepiej docięty. Niech Marian zrobi foto w takim świetle jak on daje, to dopiero zobaczycie docięcie Mariana A o ilości mięcha nawet nie ma co wspominać, sam Adam przyznaje ze Damian a Marian to ziemia a niebo, inna półka.
Poza tym, dzisiaj już lekko podładowujemy, bo waga raczej opanowana

Łukasz - ja będę dzisiaj przed 19 we Wrocku Wstępnie koło 20 ma wpaść Wiktor z Michałem, no i jeszcze musze się z Sebą dogadać.


Z Marianem śpicie w jednym łożku, nie?
To podjade wieczorem, bo i tak z Nim bede sie widział.
I Kurfa Bzyku, nie Łukasz

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Damian_619
Damian Troczyński podopieczny od Adama chyba będzie bardziej docięty Jest suchy jak wiór


Oj nie będzie bardziej docięty, po za tym tak jak chłopaki wyżej, ilość masy mięśniowej nieporównywalna do Mariana.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Dzięki Pany za takie wsparcie

NIe ma co gdybac zobaczymy jak to będzie, cały czas trzeba robic swoje, nie napalc się, oby poszło według planu.



BzykuDG
prz1993
Nie wiem czy Damian będzie lepiej docięty. Niech Marian zrobi foto w takim świetle jak on daje, to dopiero zobaczycie docięcie Mariana A o ilości mięcha nawet nie ma co wspominać, sam Adam przyznaje ze Damian a Marian to ziemia a niebo, inna półka.
Poza tym, dzisiaj już lekko podładowujemy, bo waga raczej opanowana

Łukasz - ja będę dzisiaj przed 19 we Wrocku Wstępnie koło 20 ma wpaść Wiktor z Michałem, no i jeszcze musze się z Sebą dogadać.



Te jedną noc możemy spac razem, ale jutro już nie bo dziewczyna z rana dojeżdza
Z Marianem śpicie w jednym łożku, nie?
To podjade wieczorem, bo i tak z Nim bede sie widział.
I Kurfa Bzyku, nie Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
MARIAN 17
Dzięki Pany za takie wsparcie

NIe ma co gdybac zobaczymy jak to będzie, cały czas trzeba robic swoje, nie napalc się, oby poszło według planu.



BzykuDG
prz1993
Nie wiem czy Damian będzie lepiej docięty. Niech Marian zrobi foto w takim świetle jak on daje, to dopiero zobaczycie docięcie Mariana A o ilości mięcha nawet nie ma co wspominać, sam Adam przyznaje ze Damian a Marian to ziemia a niebo, inna półka.
Poza tym, dzisiaj już lekko podładowujemy, bo waga raczej opanowana

Łukasz - ja będę dzisiaj przed 19 we Wrocku Wstępnie koło 20 ma wpaść Wiktor z Michałem, no i jeszcze musze się z Sebą dogadać.




Z Marianem śpicie w jednym łożku, nie?
To podjade wieczorem, bo i tak z Nim bede sie widział.
I Kurfa Bzyku, nie Łukasz





Te jedną noc możemy spac razem, ale jutro już nie bo dziewczyna z rana dojeżdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
Damian_619
Damian Troczyński podopieczny od Adama chyba będzie bardziej docięty Jest suchy jak wiór



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2015-10-09 08:17:11


Widziałem , chyba przesadzasz , Marian przedładowaniem wygląda na bardziej banibitego żeby tak to ujął , docięcie w porównaniu z symetrią i masą mięśniową masakra jak jeszcze walnie na to bronzer to będzie masakra Forma naprawde masakryczna marian zaszalejesz na scenie , oby układ dowolny i pozowanie posżło jak najlepiej to pudło napewno będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
układ dowolny mało trenowany, bo miałem to nadrobic w ostatnim tyg a wyszła lipa z nogą, a przy pozowaniu puchła;(

o ile bedzie potrzebny to cos się da rade;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dziś chyba bardziej sucho, ale tez i bardziej płasko






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium