SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, artroskopia, łękotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja itp.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 659470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Dzieki Gita=) a mialas moze opuchlizne taka dosc duza? tzn ja mam obok naciecia i to powoli rozchodzi sie pod kolano i w strone uda..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Ewka a Ty miałaś rekonstrukcje więzadła czy tylko artroskopię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
mks1234, czytałam już o Piontku, ale dzięki. Wolałabym, płacić za konsulatcje, a zabieg mieć na NFZ, ale ja trzeba będzie bulić to pewnie wybulę. Powiedz ile płaciłeś i jaką metodą miałeś robione.
Iziek, ja miałam dużą bańkę zamiast kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Miałem zrobioną artroskopie stawu kolanowego, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego ze ścięgna mięśnia półścięgnistego systemem Smith&Nephew i usunięcie uszkodzonego fragmentu łąkotki przyśrodkowej. Koszt zabiegu - 8500zł + orteza 240zł. Niestety nie ma możliwości zrobienia zabiegu na NFZ. Dzisiaj będę zmieniał opatrunek, zrobię fotki jak wygląda kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Zrób, zobaczę czy ładny szewek wydziergał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Aha a mialas to kolano sine?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90
ja mialam naciagane, luzowane troczki boczne rzepki i usowana czesc lakotki;) kolanko troszke bylo sine ale tak delikatnie:) jutro jade na zdjecie szwow:) i wreszcie bd mogla zaczac pomalu chodzic bo jak narazie to tylko do lazienki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w Poznaniu jest kilku dobrych ortopedów robiących artroskopie i rekonstrukcje ACL.
Mogę polecić, ale to na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Adapalen, to ja poproszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90
w Lublinie jest duzo tez dobych specjalistow robia artro w POniatowe na kase chorych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

żółte zęby

Następny temat

Bóle kolan - przeciążenie?

WHEY premium