SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Killing232, trzeba coś ogarnąć wreszcie, str. 1,12,50,100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
kamikaz dobrze prawi a CF pewnie dodadzą Ci więcej dynamiki niż zwykły trening siłowy, no chyba że zależy Ci też na sile/masie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
KUBINHO
miałem szanse realnie grać w 4 lidze


Szansa życia przeszła koło nosa.


Killing- nie opyerdalaj się, tylko rób więcej powtórzeń. Masz spory zapas, to aż boli.

W zarzucie złapałeś przynajmniej wykręcanie łokci, ale w ogóle nie szrugsujesz, plus słaba praca biodrem. Zrób sobie ze 2-3 szrugsy jako pierwsze powtórzenia, a potem od razu zarzut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Jeśli piłka nożna znaczy dla Ciebie naprawde dużo to jedź. Nie jeden żałuje teraz, że nie poszedł w sport, a teraz dyma po budowach bez umowy, z nadzieją, że go nie wyj**ią na kasie albo siedzi na dupie bezrobotnej.

Tak jak kami pisał. Przećwiczyć ciało można nawet w stodole. To tak jak słysze czasami ludzi którzy jako wymówke do ćwiczeń podają brak czasu bo pracują. Wtedy już nic nie mówie i zmieniam temat.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Pandarek
KUBINHO
miałem szanse realnie grać w 4 lidze


Szansa życia przeszła koło nosa.


Killing- nie opyerdalaj się, tylko rób więcej powtórzeń. Masz spory zapas, to aż boli.

W zarzucie złapałeś przynajmniej wykręcanie łokci, ale w ogóle nie szrugsujesz, plus słaba praca biodrem. Zrób sobie ze 2-3 szrugsy jako pierwsze powtórzenia, a potem od razu zarzut.


No okej okej, z powtórzeniami rzeczywiście coś ostrożnie dzisiaj poszedłem.
Ze szrugsowaniem to jakoś w ogóle tego nie brałem pod uwagę, nawet tego nie widziałem na filmiku jak oglądałem(tak jak pisałeś, masa szczegółów z których ja nie widzę większej części )
Z tą pracą biodra - przykładałem do tego dziś dużą uwagę, ale chyba za wysoko sztangę podciągałem po tym lekkim zejściu w dół z początku ruchu, dlatego tak uważam że przyj**ałem ze 2 razy miednicą w sztangę co przyjemne nie było.

kamikaz
Zajedzie filozofią ale dobra... Lepiej żałować czegoś, co się zrobiło niż zmarnowanej szansy, wtedy boli podwójnie. Treningi bez siłowni są możliwe, dobre wytrzymałościowe crossfity etc. też są ciekawe i zrobisz je wszędzie, nawet na schodach. Byle michy dopilnować, a trening to kwestia chęci.


Kurka no... najbardziej się boję tego że w piłce się powinie noga, a wykształcenie po tych liceach do których bym chodził jeśli poszedłbym do internatu suabiutkie...
A jest nad czym myśleć, bo ten rok szkolny zacząłem się poważnie uczyć i skończyłem go ze stypendium, tak więc spieprzyć to, stracić piłkę i zostać na lodzie to najgorsza z najgorszych opcji...

Ale z drugiej strony jak nie zaryzykuję to się nigdy nie dowiem, a porównaniu mojej przyszłości - lekarz a piłkarz to w ogóle brak słów, jedna praca z przymusu a druga hobby na którym zarabia się kokosy.

Ale z trzeciej strony wizja bycia lekarzem, zarabiania niezłego hajsu, kasa jest na trening na siłce, sylwetka świetna, o zdrowie samemu można zadbać... no na prawdę, chyba nie skończę nigdy tego rozważać...



Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-27 21:01:36

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-27 21:02:50

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Kill może bedziesz w stanie połączyć jedno i drugie?
Ja sie przygotowywałem do matury i jednocześnie tez nie odpuściłem cwiczeń bo musiałem robić forme do sprawnościówek. Życie towarzyskie w tym czasie praktycznie umarło i mnie i miałem niewiele czasu na inne rzeczy ale jakoś dałem rade. Może dasz rade to pogodzić i Tobie też sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Jest jeden zasadniczy problem - kontynuacja myślenie o zawodowej piłce - wyjazd i lipa ze szkołą.
Zajęcie się poważniej szkołą - piłka schodzi do roli hobby i idę grać w A-klasie(odpowiednik 7 ligi).

A wszystko przez to że mi rocznik rozwalić musieli w klubie...

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Jeśli rodzina będzie w stanie zapewnić Ci stabilne warunki przez 6 lat studiów medycznych, lubisz faktycznie się uczyć i masz do tego żyłkę to wiadomo, że kariera medyczna jest pewniejsza. Pogadaj z rodziną wpierw jednak, żeby nie było że zaplanujesz sobie najbliższe 10 lat "zabawy" w naukę bez obustronnej konsultacji.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Akurat rozmawiam z nimi często odnośnie planów przyszłościowych, tak więc myślę że jakby nie dali rady mi sfinansować tego to by mi to od razu z głowy wybili

Ale na pewno łatwo by nie było jakbym chciał połączyć te studia z siłką, dietą itp. itd. wątpię, żebym miał komfortowe warunki. Chyba że udałoby mi się jakoś dorobić.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A nie próbowałeś kiedyś w jakimś SMSie, albo szkółkach klubów I/II ligowych (grasz ze swoim rocznikiem)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
nie kurfa i to jest najgłupsze... poszedłem rok wcześniej do szkoły(na co? Po co? Kto to wie...) i teraz gdzie bym nie chciał iść do szkółki to albo gra ze starszymi albo rok w plecy...

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiety oraz bieganie na czczo. Pytanko.

Następny temat

Taki ma być plan?

WHEY premium