SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Killing232, trzeba coś ogarnąć wreszcie, str. 1,12,50,100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
24.07.2012r
Trening:

Interwały 13minut + technika 55-60 minut

Uwagi:

Miały być interwałki zarąbiste ale dupa z tego, trening w samo południe w dodatku za wcześnie po posiłku, brzuch bolał, słońce prażyło i musiałem przerwać. Ale technika poszła elegancko.

Dziś dostałem zaj**istą wiadomość że na 99% nie będzie mojego rocznika w klubie... ciekawe co ja teraz kurfa zrobię... a h** by to szczelił...

Dieta:

Dużo węgli, zobaczymy czy mi się to nie odbije negatywnie ale przy takiej aktywności nie powinno.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
chuy piszemy przez ch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jakie tam ćwiczenia sobie robisz na technikę? Żonglerka? Podania od ściany?

Z tego co ja pamiętam to też nam na rok zwinęli juniorów starszych i byłem w dvpie, prosiłem trenera żebym na lewo grał :D Ale zrobiłem sobie rok przerwy. Później z juniorów do seniorów ciężko było się przebić, z resztą ja wolałem melanżować i tak teraz wylądowałem w ósmej lidze. Nie popełnij mojego błędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
To teraz nie ma wyjścia szukaj klubu :] Drugie wyjście to trenowanie ze starszym rocznikiem może Ci pozwolą jak nie to nic innego jak zmiana klubu nie przychodzi mi do głowy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
może twojego błędu nie popełnię ale też prawdopodobnie czeka mnie jakaś gra w lidze w której laga i do przodu jest na porządku dziennym... najgorsze że spotkanie w klubie na którym niby ma się to wszystko wyjaśnić mamy dopiero 7 sierpnia, ale jak będę biernie czekał na to spotkanie i się okaże że nie ma mojego rocznika to będę po prostu w dupie i tyle...

Ćwiczenia? Żonglerka wiadomo, ważny element. Prowadzenie piłki na pełnej szybkości jak najbliżej nogi. Podania ze ścianą(z pierwszej piłki, po przyjęciu). Strzały na bramkę wiadomo. Zwody - dużo zwodów. Gra lewą nogą - po prostu wszystko wykonuję raz prawą nogą raz lewą, widzę poważną poprawę w "lefce".
Ogólnie ostatnio dużą wagę przywiązuje na treningach do ćwiczeń ze ścianą - przyjęcie takie aby nie trzeba było poprawiać a od razu na zagranie na drugą nogę, do tego rozejrzenie się przed\w trakcie\ po przyjęciu i dopiero odegranie.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Taka technika jest ważna, ale najwięcej daje gra, nawet z kolegami na podwórku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
kalikstat
Taka technika jest ważna, ale najwięcej daje gra, nawet z kolegami na podwórku


No dokładnie! Jak się kiedyś trenera na forum pytali ludzie o ćwiczenia, on powiedział - ludzie, wy myślicie że taki Drogba czy Eto jak byli mali to myśleli o ćwiczeniach? Szli grać w piłę w rozlecianych bucikach i nie zastanawiali się czy nie lepiej iść ze ścianą pokopać.

Tylko gdzie tu teraz chętnych do gry w piłkę znaleźć, to jest gorszy problem... mieszkam w trochę głupim miejscu niestety...więc wolę sam poćwiczyć niż nic nie robić...

Golombex
To teraz nie ma wyjścia szukaj klubu :] Drugie wyjście to trenowanie ze starszym rocznikiem może Ci pozwolą jak nie to nic innego jak zmiana klubu nie przychodzi mi do głowy :]


Niestety... nie ma starszego rocznika, są tylko seniorzy... kij wie jak to się potoczy, ale na "powołanie" do seniorów nie liczę, nie z tym co pokazałem do tej pory, po treningach powiedziałbym że się nadałbym może nawet, ale mecze?? Jak się zdarzyły ze 2 mecze żebym był w pełni zdrowy i grał na 100% to góra przez te 2 sezony, kontuzje skutecznie mi wszystko spierdzielały... przetrenowywanie się robiło skutecznie swoje...

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73900
A nie masz w okolicy jakiegoś klubu, który prezentuje podobny poziom, co twój obecny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
w najbliższej okolicy mam klub A-klasowy ;) czyli odpowiednik 7 klasy rozgrywkowej

A miałem okazję przejść do jeszcze lepszego klubu, ale musiałbym się przenieść tam na stałe, zmienić szkołę, jeszcze do tego zamieszanie z moim rocznikiem bo rok wcześniej poszedłem do szkoły... i się nie zdecydowałem, nie wiem czy to nie było definitywne potwierdzenie mojego końca w zabawę w piłkę...

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Killing232
kalikstat
Taka technika jest ważna, ale najwięcej daje gra, nawet z kolegami na podwórku


Tylko gdzie tu teraz chętnych do gry w piłkę znaleźć, to jest gorszy problem... mieszkam w trochę głupim miejscu niestety...więc wolę sam poćwiczyć niż nic nie robić...



Dokładnie teraz to większość wybiera browary/ćpanie itp. Ciężko teraz o kogoś do gry a co dopiero myśleć przynajmniej o 10 chopa ;p.

Z tego co napisałeś, wnioskuję że mieszkasz w jakiejś wiosce(bez urazy ofc.). Daleko masz do najbliższego większego miasta? Poszukaj po większych klubach, musisz się liczyć z tym że jak nie będzie Twojego rocznika, a do miasta masz daleko to jedyne co Ci pozostaje to internat i gra w innym klubie. Podzwoń po ME zapytaj się o możliwość testów, masz teraz wakacje więc i dużo czasu, nie zbawi Cię dzień, dwa czy nawet tydzień na testach w klubie. Jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz(ja nie spróbowałem i nie wiem i żałuję ;]).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiety oraz bieganie na czczo. Pytanko.

Następny temat

Taki ma być plan?

WHEY premium