SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Killing232, trzeba coś ogarnąć wreszcie, str. 1,12,50,100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak właśnie Ci tutaj doradzają najpierw zbudować porządne fundamenty na paru ćwiczeniach, a później można powoli tak przekształcać trening jak się tylko komu podoba. Ja jako osoba co dopiero zaczynam wolę zrobić poprawnie parę ćwiczeń i opanować je do perfekcji a dopiero później dodawać coś.
Zobaczyłem ostatnie filmiki i mam pytanie do wiosła. Czy nie uważasz, że pozycja którą przyjmujesz jest za bardzo w pionie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
chmmm... w sumie ta pozycja to często sprawa indywidualna, ja w takiej pozycji mogę dobrze pracować łopatkami, dlatego tak robię.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
10.05.2012r
Trening:

OFF
Uwagi:
Jutro siłka ale oprócz tego muszę się coś poruszać żeby sprawdzić czy dam radę w sobotę meczyk grać

Dietka:
A cały dzień myślałem że dużo jjem, a tu jak zwykle

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
11.05.2012r
Trening:
5x5

High Pull(z ziemi) 5*18\5*28\5*39\5*39\5*39\5*39\5*39\(+1kg)
Wyciskanie w staniu 5*18\5*28\5*38\5*38\5*38\5*38\5*38\(+0.5kg)
Podciąganie podchwyt 5\4\4\2
Brzuch

Uwagi:
High pull gites
Wyciskanie w staniu ciężko
Podciąganie ruch nie pełny jak zawsze

Najgorsza wiadomość dzisiejszego dnia - chciałem pograć w piłkę i jest jeszcze ból... nici z meczu.... nici z planów... jeszcze mam tylko nadzieję że nie naruszyłem tego, bo pojawił się ból, poćwiczyłem jeszcze trochę(nie dużo) i przerwałem...

Dieta:
Kurfa zapomniałem sobie ugotować ryż, dopiero po treningu się zgapłem i posiłek treningowy trochę taki rozsypany.
Dokonałem ciekawego zakupu - kokosa! Woda z niego jest zaj**ista!






Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-05-11 20:36:21

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5257
Dużo kasy wydajesz na produkty które masz w diecie ? np. Olej rzepakowy , chleb na zakwasie ? Ile tygodniowo / dziennie kasy na to wydajesz , mozna wiedziec ? Ciekawi mnie to :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Te produkty wcale nie są takie drogie, tylko trzeba wreszcie ruszyć dupsko na targowiska, a nie najbliższych hipermarketów/delikatesów. Przykład - olej lniany zimnotłoczony kosztuje 39zł za pół litra w okolicznych delikatesach, na dodatek tak idealnie przejrzysty że zaczyna wodę przypominać. Wrocławski targ świebodzki i już 18zł za "połowkę" i to porządnego. Podobnie orzechy z allegro, chleby z okolicznych piekarni - wszystko to kwestia chęci

A Ty Killing masz przefajdane, wydawało mi się że jestem najedzony, a teraz kokos za mną chodzi.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5257
No to nieźle W Pon. bd musial się przejśc na targ Płatki owsiane , twaróg wiem ze nie są drogie bo je kupuję i staram się jeść . Oliwe z Oliwek widzialem , 0,5l chyba stalo 12 /13 zl , ale jak czytam opinie niektórych chłopakow to zastanawiam się nad jego kupnem :D Mam jeszcze w domu gainer Mass XXL 2kg który kupilem od kolegi za śmieszne pieniądze, także tez będzie jako uzupełnienie diety , a kcal trochę podbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Pawlus, Wszystko da się zrobić. Ja właśnie cisnę po jak najmniejszych kosztach. Ten olej rzepakowy kupuje na targu - 0.5l za 8zł co jest taniutko, a i w smaku mi bardzo podchodzi.
Chleb na zakwasie piekę samemu, tzn. zazwyczaj piecze mama ale czasem zdarzy się że i ja piekę. Jest on z trochę innego przepisu niż ten na forum ale też na zakwasie i z mąki razowej, spora ilość dodatków np. otręby, siemię.
Pasztetem z kurczaka zastąpiłem ten cały syf czyli tak zwane wędliny mięsne w których mniej jest mięsa niż konserwantów. Oczywiście ten pasztet sam piekę z przepisu na forum.
Z mięs wybieram udka i wątróbki - wychodzą korzystniej niż pierś z kuraka(która i tak często wpada w niedzielę)
Orzechy mam od babci, tak więc jeszcze lepiej
Jaja też ostatnio znalazłem dobre źródło, od takiego pana co z warzywami i jajami właśnie jeździ.

Kamikaz znów mogę ci tylko przyznać rację, wystarczy się trochę się rozejrzeć a nie tylko po marketach łazić. W szczególności polecam na targu poszukać oleju rzepakowego i lnianego tłoczonego na zimno - moim zdaniem warto.
A co do kokosa - jeszcze trochę mi zostało, tak więc jak masz jeszcze chęć to wal śmiało

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5257
No to widzę , że całkiem fajnie Ci wszystko wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
nom trzeba przyznać że nie wychodzi mi to źle. A jeszcze teraz mam kontuzję, nie gram w piłkę, nie ćwiczę nóg, aktywność zerowa to jeszcze w dodatku muszę mniej wcinać. Aż się czasem pilnować muszę żeby nie przeszaleć, bo się szybko na brzuchu odkłada

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiety oraz bieganie na czczo. Pytanko.

Następny temat

Taki ma być plan?

WHEY premium