SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Killing232, trzeba coś ogarnąć wreszcie, str. 1,12,50,100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Regenat
No to ja tak się starałem robić, to mnie pouczono, że za szybko schodzę i wstaję


może dlatego że mamy inne cele?
Ja siła i dynamika
Ty masa
Dlatego ja powinienem tak wykonywać siad a ty nie. Tak jest według mnie.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Coś w tym jest ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Killing232


Co do tego że jesteś silniejszy to normalna sprawa, jak ty tu już kawałek czasu ćwiczyłeś to ja jeszcze myślałem że programem 100pompek zbuduje klatkę jak ze zdjęć na okładce Men's Healta

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-12 13:39:24


To pomyśl sobie jak zmarnowałem ten czas, skoro dźwigam kapke więcej od Ciebie i kto tu tak naprawdę jest silniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Cokta
Killing232


Co do tego że jesteś silniejszy to normalna sprawa, jak ty tu już kawałek czasu ćwiczyłeś to ja jeszcze myślałem że programem 100pompek zbuduje klatkę jak ze zdjęć na okładce Men's Healta

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-12 13:39:24


To pomyśl sobie jak zmarnowałem ten czas, skoro dźwigam kapke więcej od Ciebie i kto tu tak naprawdę jest silniejszy


Dzięki za miłe słowa ale nie ma co się tu zastanawiać kto silniejszy kto mądrzejszy... po prostu ćwiczmy
Nie myśl o tym ile czasu zmarnowałeś, bo jeszcze mnie tak kiedyś złapie i przemyślę ile czasu w dzieciństwie zmarnowałem zamiast ganiać za piłka i w depresję wpadnę



12.07.2012r
Trening:

Piłka nożna 75-90 minut

Uwagi:
Po tych wczorajszych bojach lżejszy trening dziś, miały być interwały na kondychę ale dałem spokój sobie, technika technika technika!

Dieta:
Śniadanie: Omlet(2 jaja, 70g owsianych, cebula)
Po treningu: kanapka(razowiec, pasztet z kuraka)+ ryż z tuńczykiem i jogurtem naturalnym
Obiad:Pomidorowa z ryżem + 3 jajka
Kolacja: 200g twarogu + orzechy włoskie+ pomidory
W między czasie wpadło: 2 galaretki na mięsie wieprzowym(dbamy o stawy ), kanapka(wafel ryżowy + pasztet z kuraka), spora ilość gotowanej marchewki z jogurtem naturalnym i łyżeczka oleju rzepakowego, 3 ciasteczka owsiane(otręby, płatki owsiane, jaja więcej nie ma co liczyć).




Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-12 20:25:48

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-12 20:26:38

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
jak przyrządzasz te ciasteczka? one są pieczone?

gość na filmie kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
https://www.sfd.pl/Pyszne_ciastka_!!!_-t838821.html 
Z tego przepisu robiłem
Ale nie dałem słodzika bo nie mam i szczerze - tylko wyglądają fajnie, w smaku to takie cienkie toto. Myślałem że będą pyszne, kruche a tu dupa. Ze słodzikiem mogłyby być fajne, ale bez nie polecam.
A i jeszcze jedno - nie dałem do nich rodzynek tylko posypałem z wierzchu wiórkami kokosowymi, to też pewnie ma spory wpływ na ich smak.

13.07.2012r
Trening:

Walka z klozetem

Uwagi:
Trening tak wyczerpujący że nie mam siły z łózka wstać... dopadła mnie grypa jelitowa... cała wczorajsza kolacja w nocy wylądowała w kibelku, ogólnie nie jest dobrze.
Z dzisiejszej siłowni nici, jutro też wątpie żebym to odrobił.

Dieta:
Noooo trzymana na 100%. Wafle ryżowe, sucharki(mąka pszenna, woda, cukier i sztuczne dodatki), bułka ciemna(która wygląda jak jasna z dodatkiem słabej mąki żytniej i ziaren)... Dieta cud.



Ciekawe jakie straty będą po takim "treningu".

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-13 15:50:03

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
mnie po treningu tez pogonilo, ale tak jednorazowo i licze ze ok bedzie. pij duzo zebys soie nie odwadnial

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Siła wyższa... Zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Ze sra*ą nie ma żartu ;p a tak poważnie kiedyś jak miałem problemy to potrafiłem 14 razy w kiblu wylądować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6355
Współczuję, ja bd jutro z innego powodu lądować w wc, bo konkretna libacja się szykuje ... Zdrowiejcie, bo plecy się same nie zrobią:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiety oraz bieganie na czczo. Pytanko.

Następny temat

Taki ma być plan?

WHEY premium