SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Killing232, trzeba coś ogarnąć wreszcie, str. 1,12,50,100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
zobacz sobie kali na murzynów grających na środku obrony w Manchesterze City - bicepsy mają ogromne. Albo się czymś nieźle faszerują albo mają świetne geny... a najpewniej jedno i drugie.

Nie ma co patrzeć na takich ludzi - tam jest tyle farmakologii że szkoda gadać. Czytałem wywiad z Backhamem - on powiedział że kiedyś też zaczął ćwiczyć pod kątem masowym na siłowni, stawał się dziwnie coraz wolniejszy i słabszy, zaprzestał dążenia do wielkich mięśni a zaczął ćwiczyć pod względem siłowym, dynamicznym.

Z resztą co tu dużo szukać - przykład bokserów - ci co mają największe mięśnie bardzo rzadko mają najsilniejsze ciosy. W piłce jest tak samo, że ktoś ma wyj**ane czwórki, dwójki czy pośladki nie znaczy że będzie mocno kopał. A te obrazki tych świetnie umięśnionych graczy - świetna dieta + odpowiednie wspomaganie, siłownia w okresie przygotowawczym i więcej im nie trzeba.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
miał być dzisiaj trening ale niestety, nie da rady, organizm by odmówił posłuszeństwa.

Wczoraj był mecz 80 minut grałem.
Dzisiaj w szkole test coopera(12 minut biegu ciągłego) na odległość - osiągnąłem na zmęczeniu po wczorajszym meczu 2880metrów, a więc jest okej
Jutro - około godziny piłki nożnej w szkolę(2 wfy) i później trening w klubie(we wtorki zazwyczaj są najcięższe).

Tak więc wciskanie na siłę dziś siłowni to byłoby proszenie się o kontuzję i nic więcej.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano, trzeba się trzymać priorytetów. Tak czy siak, miejsce na siłkę na pewno się w tygodniu znajdzie.

Czyżby Twoja klasa miała dobre układy z wuefistą-olewusem w szkole, że już przewidujesz 1,5h piłki? Pytam z ciekawości, bo miałem podobną sytuację w 3-ciej liceum - cały rok gały. Oczywiście nie narzekałem. :)

Zmieniony przez - december w dniu 2012-09-24 21:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
wfista spoko, ale nie to że jakieś układy. Ciepło jest więc na 99% pójdziemy na dwór bo sala mała, dziewczyny zostaną na sali. Jak pójdziemy na dwór to na 98% będziemy grać w gałę na 1 wfie, a w sumie to ja mam jutro 1 wf ale na religii będziemy zwolnieni żeby zagrać w rozgrywkach szkolnych w gałę tak więc 1 godzina piłki na 100% a druga godzina piłki na 98%

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
widzę że priorytet bez zmian - kto wie, może w fifie 2020 będzie zawodnik o Twoim imieniu?:P
i jakby nie to że fify nie lubie - to bym go kosił :P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
według moich obliczeń fifa 2020 wyjdzie za jakieś... 2006 lat ;)(aktualnie mamy fife 13 ) więc niestety w wersji 2020 wątpię żebyś mnie ujrzał,

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Kill będzie miał 90 skillu, grał na ŚO Tylko w jakiej druzynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
jeśli znajdzie się w tej fifie A klasa polska to jasne że w KS Jastrząb

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
łoj tam się do numerowania przyczepiles :>

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Wczoraj odbył się trening:
30.09.2012r
Trening:

Push press 10*18\10*28\8*38\6*48\5*55
Zarzut siłowy 10*28\8*38\6*48\1*55\2*55
Przysiad przedni 10*40\8*50\7*60\6*70\4*78
Martwy ciąg 10*40\8*60\8*70\7*80\6*90\5*105
Dipsy CC*5\CC*10\CC*7
Żuraw CC*12\CC*10
Podciąganie na drążku(nie pełne) CC*5\CC*5
Skoki na łydkach CC*20\CC*20

Uwagi:
Pierwszy trening od jakiegoś czasu, ale chwilowo tak będzie, siłownia jest dodatkiem do piłki dlatego ćwiczę wtedy kiedy mogę.

1. A nawet spoko poszło, trzeba pracować nad ustawieniem nadgarstków jeszcze
2. Dziś robione inaczej, całkowicie z ziemi. Cholera te 55kg są barierą dla mnie. Zj**ałem pierwszą serię na tym ciężarze a w 2 podejściu już lepiej ale nie było pełni sił
3. Świetnie szło
4. Także elegancko, 5razy 105, łapy dawały radę, przedramiona nie puszczały a na sztandze nie było tyle potu i od razu lepiej
5. Ajj te dipsy, muszę kupić porządne poręcze bo to dupa nie robota
6. Z zapasem sporym, ale nie mam zamiaru jechać na maksa bo nie chodzi mi o zakwasy na następny dzień nie dające wstać z łóżka ale o wzmocnienie mięśni
7. Tragedia. Z pełnego zwisu nie podciągnę się nawet raz. Podciąganie zaczynałem przy kącie rozwartym pomiędzy przedramieniem a bicepsem ale to było jakieś 120 stopni na oko, nie całkowity wyprost.
8. Też z zapasem.

Myślałem że odstawiłem kreatynę i nie ćwiczyłem trochę to zanotuje spadki, a tu forma jeszcze z deka w górę poszła. Rekordy w martwym i siadzie.

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-10-01 15:37:02

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiety oraz bieganie na czczo. Pytanko.

Następny temat

Taki ma być plan?

WHEY premium