SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Killing232, trzeba coś ogarnąć wreszcie, str. 1,12,50,100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
kiedyś mu to powiem :!:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
22.05.2012r
Trening
5X5

Przysiad 5*28\5*38\5*60\5*60\5*60
High Pull z ziemi 5*28\5*33\5*45\5*45\5*45
Wyciskanie stojąc 5*18\5*28\5*40\5*40\5*40
Uginanie ramion ze sztangą 10*8\12*18\10*20\8*22
Spięcia z przyciągnięciem nogi do klatki + unoszenie nóg leżąc 2*17-22
Aeroby lekkie 7 min
Rozciąganie całego ciała

Uwagi:
Było sporo siły, wczoraj ogólny luz, dziś nie było wf w szkole więc wypoczęty byłem. Te 3 serie zamiast 5 z ciężarem 100% przekładają się na czas treningu i jego intensywność dlatego dorzuciłem chociaż te parę minut aero.

Przysiad - 1 seria ze 100% CD dała mocno popalić, w następnych już gorzej było z techniką, ale starałem się nie machać tymi plecami.
High Pull - ciężko ale fajnie poszło, bliziutko maksa wynik, jak jeszcze na tej redukcji będę maksy bił to będę miszczu
Wyciskanie stojąc - ciężko ciężko, ale i ciężar spory.
Uginanie - kurfa masakracja Powolne opuszczanie, stałe napięcie, po prostu miażdzy mi bicepsy które kompletnie nie dostawały chyba bodźca przez ostatnie 7 tygodni na podciąganiu.
3 seria wykonana już z chwilowym rozluźnieniem w środku serii bo nie dawałem rady utrzymać napięcia.

Dieta:



Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
no na barki ładnie ćwikasz
".... jak duże cycki u grubej baby " hahhahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Redukcja z kości na ości,nie popadasz w paranoje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
bardzo nie lubię wystającego brzucha... a właśnie taką mam budowę że od razu jak trochę brzucha nabiorę to jest bardzo widoczny. Mam takie skrzywienie kręgosłupa akurat. No i nie ładnie to wygląda. Redukować chcę 2-3cm na brzuchu, mam nadzieję że poleci głównie brzuch... bo w ramieniu np. to i tak nie ma co lecieć

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tyle, że niby taką czystą masę mięśniową możesz sobie budować 10 lat i progres będzie zawsze minimalny. Niestety trenując naturalnie musisz mocno się starać o zdobywanie masy mięśniowej, rzecz jasna przy tym lekko nabierając wody i tłuszczu - inaczej się nie da i nie ma co wierzyć w bajki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
tak tak zdaję sobie z tego sprawę. Jednak ostatnio mam trochę inne priorytety - siła budowana pod sporty drużynowe. Sila lubi dodatni bilans kaloryczny, to także wiem. Ale chcę trochę teraz zredukować, tę parę cm z brzucha, po czym ruszyć będzie łatwiej do przodu jakbym chciał budować masę. A po drugie - zastanawiam się nad pierwszym cyklem kreatynowym, chciałbym nie martwić się podczas niego tym czy nie za bardzo brzuchal urósł. A jak będzie mniej tłuszcza to i łatwiej mięśnia będzie można zdobyć.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
budowanie siły?? dieta zbędna, może być taka żebyś się tylko nie wywrócił - dosłownie.
no ale jak chcesz budować mięso to inna bajka :) do ostrego treningu masowego jakbyś wrzucił aero to mógłbyś tylko na tym skorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
nie nie. Ja od dawna ćwiczę piłkę i postanowiłem że tak zostanie. Siłownie traktuje jako dodatek do rozbudowania siły i wybicia się w gąszczu polskiego topiącego się futbolu. Gdy zakładałem ten dziennik miałem zamiar złapać parę kilogramów - udało się 8 kg. Teraz czuję że to już jest ten poziom. Powolna redukcja przy treningu na siłę, później może minimalna masa żeby powoli złapać jakiegoś mięśnia więcej.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Nie da się robić się robić siły i redukcji równocześnie. Chyba, że masz dobrego dilera witaminek. Możesz robić powolną rekompozycję, ale do tego musisz mieć dopiętą dietę, konkretny trening pod Twoje możliwości (nie eksperymenty, tylko już dograny zestaw ćwiczeń i stały progres). Treningi pod piłkę nożną (sporty zespołowe) są zupełnie inne niż te sylwetkowe, różne założenia, różne metody. Złotą zasadą jest to, że rekompozycja idzie w długie miesiące, a porządna masa+redukcja zajmie często połowę tego czasu. Tyle że nie będziesz stale "w formie". Wybór należy do Ciebie.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kobiety oraz bieganie na czczo. Pytanko.

Następny temat

Taki ma być plan?

WHEY premium