SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIPERKOKS/dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Trening 14.11.

Wyciskanie siedząc 1x25 - 7,5kg
Przysiad 2x20 - 33kg (+2,5)
Wykroki hantlami 3x10 - 12,5kg
Mcnpn hantlami 3x8 - 27,5kg
Uginanie nogi stojąc 1x24 - 1 sztabka
WL 2x20 - 33kg (+2,5)
Wyciskanie na skosie z supinacją 3x10 - 15kg
Drążek 3xmax
Uginanie stojąc 1x24 - 15kg
Odwrotne pompki 1x16 - 10kg
brzuch

Ocena

Cały dzień byłem zmulony i śpiący, ale trening zrobiłem. Wszystko ok w 20 zwiekszone ciężary.

Wyciskanie siedząc - w nastepnym tyg już dołoże
Przysiad - dodałem, zrobiłem bez większych trudności, nie wiem jak z techniką
Wykroki - ok, technika dobra
Mncpn - jak ostatnio. Nie wiem jak z techniką. Może jakaś inna forma ciągu zamiast tego ? Bo nawet przy innym ułożeniu talerzy na hantlach niewygodnie robic.
Uginanie nóg - ok, na następnym treningu dodam 1-2 powt, bo 2 sztabki za duży przeskok
WL - druga seria ostatnie powt już ciężko.
Skos - wszytskie serie 15 już i poszło git
Drążek - strasznie spompowane bice. Chyba zaczne robic każdą serię innym chwytem, bo narazie wszystko wąski podchwyt
Uginanie - ok
Pompki tyłem - następny trening już na pewno dołoże
Brzuch - 2s wznosy nóg

Filmy





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Trening 16.11.

Wyciskanie siedząc 1x25 - 7,5kg
Przysiad 3x8 - 50,5kg (+2,5)
Wykroki hantlami 1x10 - 12,5kg 2x10 - 13,75 (+1,25)
Mcnpn hantlami 3x8 - 27,5kg
Uginanie nogi stojąc 1x25 - 1 sztabka (+1 powt)
WL 3x8 - 50,5kg (+2,5)
Wyciskanie na skosie z supinacją 3x10 - 15kg
Drążek 3xmax
Uginanie stojąc 1x24 - 15kg
Odwrotne pompki 1x16 - 12,5kg (+2,5)
brzuch
przedramię

Ocena

Trening poszedł bardzo sprawnie

Wyciskanie siedząc - następny trening już dołoże
Przysiad - dodałem, zrobiłem bez większych trudności. Proszę o ocenę, bo teraz robię płytsze przysiady, ale chyba lepiej pracuje biodrem.
Wykroki - ok, mogłem wszytskie na większym robic
Mncpn - jak ostatnio. Dodam tylko, że dziś lepiej było czuc dwugłowe.
Uginanie nóg - ok, dobra pompa
WL - trzecia seria już ciężko, ale jestem mega zadowolony, bo nigdy tyle nie brałem na serię
Skos - trochę trudno było, bo w WL zwiększyłem
Drążek - ciężej, ale dlatego, że przytyłem
Uginanie - ok
Pompki tyłem - dołożyłem, zapas na 2-3 powt.
Brzuch - dziś lżej trochę, bo robię 3x w tyg
Przedramię - robiłem hantlą na zmiane podchwyt/nachwyt. Pierwszy raz w życiu widziałem tyle żył na swoich rękach

Filmy



j/w zmieniłem troche technike proszę o ocenę



proszę o ocenę, bo nie wiem czy dodac obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Jutro będzie wypiska z dzisiejszego treningu. Jeszcze raz proszę o ocenę techniki z ostatnich treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
mcnpn to jakaś odmiana mc? czemu robisz z hantlami, nie sztangą? moim zdaniem za dużo ćwiczeń. na 1 str. widziałęm spoko plan 5x5 czemu go nie robisz? przysiad/płasko/wiosło/pompki + brzuch/łydy 2s i drugi zestaw przysiad/military press/mc/drążek + brzuch/łydy 2s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
J/w na pierwszej stronie miałeś bardzo dobry FBW i nim powinieneś ćwiczyć. Przynajmniej mnie tak pokierowano że na początku nie ma co się brać za inne treningi tylko męczyć FBW, ponieważ jedna partia mięśniowa raz w tygodniu mija się z celem. W przyszłości przejdziesz na inny trening ale na to trzeba czasu i wytrwałości.
Jak robisz przysiady to do samej ziemi.:)
Łap soga na zachętę i zapraszam do mnie.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
panowie co wy za głupoty piszecie.

po co mu 5x5? za niskie zakresy jak na taki staż, ten plan jest dobry, Antos mu go układał
i to jest FBW bo trenuje całe cialo
przeczytajcie od pierwszej strony dziennik i zrozumiecie o co chodzi

Ps. mcpn to cwiczenie na dwugłowe, robi tak bo mu polecił ktoś kto się zna

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-11-20 00:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
To prawda co napisałam Boksero.
Przegapiłem posta Antosa i głupote napisałem.
Ale trudno. Ćwicz co masz ćwiczyć i powodzenia.

Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2011-11-20 01:03:35

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a ja mam pytanie, sztanga czy hantlami wyciskasz na poczatku;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
pitbuyll mcnpn - martwy ciąg na prostych nogach. Robię hantlami, bo tak polecił mi antos, który układał mi ten plan. Nie robię 5x5, bo się przekonałem, że to nie dla mnie. Po pierwsze mam za słabą technikę, a po drugie za mały staż. Na 2 str jest nowy plan też FBW i jestem pewien, że jest w nim wszystko dobrze, bo układał go antos i uwierz mi on zna się na rzeczy.
maxwell1 Boksero Ci już wytłumaczył. To jest FBW. Wiem, że przysiad ma być głęboki, ale ja jeszcze uczę się techniki i coraz zmieniam ułożenie sztangi itp. Kiedyś miałem dobrą głębokość, ale podwijałem ogon. Teraz staram się to wyeliminować. Następnym razem będzię głębiej Dzięki
Boksero dzięki za oświecenie chłopaków Chodzi Ci o wyciskanie siędząc ? Jeżeli tak to hantlami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Nie wiem czy to też sprawa techniki ale zapomniałem Ci powiedzieć że w przysiadzie pasowałoby mieć nogi równolegle, ponieważ można nabawić się w przyszłości czy na starość problemów z kolanami. Tak gdzieś czytałem jak znajdę zapodam ci linka.:)

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie po długiej przerwie - plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium