SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIPERKOKS/dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Dziś straszna hvjnia, bo zjadłem śniadanie, 3h i pojechałem na basen. Wracam z basenu zjadłem trochę kuraka z ziemniakami i się okazało, że trzeba w gałę iśc grac bo hala wynajęta. No i pograłem z 2,5 h. Czyli wycinka zayebista jest narazie
A tak na serio to nie nie ogarniam za bardzo co i kiedy jesc po aerobach i interwałach. Zawsze jadłem 30 min po aerobach banana + mięso jakieś. Po interwałach jadłem gdzieś 10 min jw. I wszystko ładnie szło (tak mi się wydaje). A teraz coś czytam, że po interwałach trzeba odzczekac czasu, bo cały czas się spala tłuszcz. Mógłby ktoś doradzic w skrócie jak, co i kiedy jeśc ? bo szukałem coś tam w wyszukiwarce i każdy temat inczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po aerobach nie musisz jesc odrazu a po interwalach odrazu normalny posilek jak po treningu silowym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Dzięki szit ty całe życie na rzeźbie, więc sprawdzone info
W czwartek dopiero zaczynam nowy plan, a już cały czas myśle o pakowaniu. Na splicie chyba lepiej pójdzie. Najbardziej mi zależy, aby przytyc. Teraz będą aeroby + lepsza dieta, to już nie powinno zalewac.





Zmieniony przez - HIPERKOKS w dniu 2011-12-19 19:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
HIPERKOKS

Haha mówisz jak sezonowiec



jak ma się kompleksy na punkcie łap to tak się mówi, lol )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
też miałem, ale dużo osób mi mówiło, że mam duże łapy to przeszło. Teraz zostały tylko kompleksy na punkcie klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no, łapy to masz rozyebane konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Juz prawie Twoja sylwetka oddaje sens nicku jaki sobie przybrales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
shit obracam się w towarzystwie samych patyczaków, więc moje małe bicki wydają się im duże ; D
Antos może nie zauważyłeś, ale nick jest ironią ;p Przybrałem go, bo nie miałem pomysłu na inny. Chyba, że nie ironizujesz to dzięki Mógłbyś zerknąc na plan na str 10 ?

Zmieniony przez - HIPERKOKS w dniu 2011-12-19 22:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie widać że jest mniej fatu.
czy redukcja czy masa? nad tym musisz się sam zastanowić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa wiadomo ze masa, niema czego redukowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie po długiej przerwie - plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium