SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIPERKOKS/dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4111
ja bym osobiscie obcial tluszcze w dni treningu i dodal wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Sam musisz sprawdzic jakie proporcje będą dla Ciebie optymalne.

Pamiętam jak u siebie w dt pisałem że obcinam wegle na korzysc tłuszczy to wiele osób (np. Przemyski) pisało ze to dobrze i że oni lepiej sie czuja po dodaniu tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Tam błędów było ilośc trochę za dużą dałem w niektórych produktach. Teraz wychodzi 3303 kcal i tłuszczów 2,66. Oczywiście nie biorę tych obliczeń na poważnie, bo niektórych produktów nie mogłem znaleźc, a niektóre mierzone na oko. Po prostu chcę trochę kontrolowac tą diete, żeby się nie zalac ;D Parę stron temu pisałem, że na wyższych tłuszczach o wiele lepiej się czuję, bo mam wrażliwy żołądek. Dzisiaj pierwszy raz miałem tak dużo tłuszczu w przedtreningowym i muszę powiedziec, że dawno nie czułem się tak zayebiscie na treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stanowczo za dużo tłuszczu i stanowczo za mało białka! b 2,0 minimum, a fat zredukowałbym do 1,5/1,6maks

Gdzie węglowodany w śniadaniu? To praktycznie podstawowy i fundamentalny posiłek w ciągu dnia
Mleko po treningu bym wywalił i wrzucił szejka białkowego + rodzyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
przemyski białka mam 2.4 więc myślę że akurat. Węgle w śniadaniu tylko jako rodzynki ( i to nie zawsze), bo po węglach z rana chcę mi się żygac. Jak zjem śniadanie o 7.30-8 i w szkole jestem o 9 to czasami się zdarzy nawet haft w szkole, dlatego bez węgli.
Wiem o tym potreningowym pisałem już, że niedługo będzie białko, ale narazie jakoś trzeba sobie radzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to czego ja w diecie widze 1,8?
rzygasz? Ej no bez przesady, mi sie też czasami po śniadaniu 1000kcal+ chce rzygać, ale żeby od razu to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Ci chodzi o gramy ;D myślałem, że o g/kg masy ciała. Na serio rzygam (ja pyerdole jaki byk , a niby z polaka mam 5... ) parę razy zdarzało się haftowac w szkolnym kiblu. Odkąd wyrzuciłem owsiane wszystko jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Też tak miewam że mi sie bełtac chce po obfitym (jak dla mnie) sniadaniu. Z rana nic mi sie nie chce jesc, ale u mnie to raczej nie wina samych owsianych.
Może masz jakies uczulenie na owsiane albo na gluten?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
moja mama ma uczulenie na gluten i z tego co zauważyłem, ja też trochę mam (nie na wszytsko). Teraz najczęsciej u mnie się je bezglutenowo i od razu lepiej się czuje na takim żarciu. Jeszcze pokombinuje coś z tymi węglami z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Mój tata też ma uczulenie na gluten właśnie i może dlatego ciężko nam jesc owies rano... Tym bardziej że kiedyś słyszałem że ta choroba jest dziedziczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie po długiej przerwie - plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium