SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy młodziana.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest prawie jak archer z tymże tam jest rotacja z rękami np. na uchwytach do pompek. To jest trudniejsze od archer? Chyba, że archer zrobić na 2 punktach podporu <ręce na uchwytach, nogi na krześle>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Side to side są trudniejsze, ale musisz praktycznie do ziemi schodzić i prostować łokieć. Jedne z moich ulubionych pompek, fajnie się bicek rozciąga polecam po pull upach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze zobaczę, popróbuje te archerki na podwyższeniu, a między przerwami do uczenia się, pocisnę sobie te Side-To-Side. I pouczę się techniki wykonywania ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
A robisz pompki z rękoma przy biodrach? Wiem, że starasz się dojść do planche a to bardzo pomaga. Można też je robić stawiająć nogi wyżej i odrywać jedną noge:)

Zmieniony przez - Asams w dniu 2013-11-11 23:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Robiłem side to side na podpórkach. Schodzisz do jednej ręki, a druga jest całkowicie prosta. Najlepiej żeby ręka zgięta była blisko ciała bo jest trudniej.
Jest to też dobre na stawy łokciowe.

Pompki z rękami przy biodrach są łatwiejsze. Miałem trochę problemy by się utrzymać w pozycji bo leciałem do przodu. Założyłem buty z gumową podeszwą i problem się rozwiązał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wykorzystam na pewno rady, ale aktualnie podciąganie szlifuje :D
aaaa

Handstand - 6 sec utrzymuje już:D Znalazłem sposób na utrzymywanie się. Zamiast prostować kręgosłup, prostowałem najpierw nogi WTF... teraz wskakuje na pozycję prostując kręgosłup *wygina się mocniej* i nogi staram się proste trzymać, bo zgiętych nie potrafię(na zgiętych jest trudniej). Dziś 4 x tak dłużej się trzymałem; p Będzie do grudnia z 20 sec chociaż... :D Jak ja kocham takie progresje i postępy^^

O planche, myślę jak osiągnę maksy w moim planie czyli te upragnione 12 x5 w podciąganiu otwartym nachwytem, a to jest piekielnie trudny chwyt i trzeba ostro zahartować przedramiona..
Teraz to takie przygotowawcze są plany do planche, ale od grudnia raczej intensywniej się za to wezmę.

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-11-12 18:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Pamiętaj, że w staniu na rękach całe ciało ma być proste. Na podłogę Masz tak naciskać by chować uszy między ręce, czyli jak patrzysz od boku to ma być ich nie widać. Brzuch spięty i płaski by jednocześnie mieć proste plecy, nogi napięte, palce obciągnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wieeem! :P Tylko to w praktyce gorzej jest wprowadzić, ale daje radę ;P Zapomniałeś dodać o spinaniu pośladków ;d A do obciągnięcia palców brakuje mi jeszcze obycia w staniu. Najpierw równowaga, a później dopieszczę elementy wizualne;p

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-11-12 18:31:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak spożytkować 55kg żeliwnego obciążenia? :) Zacząć bawić się już z nim czy jeszcze poczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
O patrz, dobrze, że zauważyłeś brak pośladów ;P

A Masz krótkie gryfy do tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Weidera - Pytanie

Następny temat

Split w domowych warunkach do oceny

WHEY premium