SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 Weidera - Pytanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, od tygodnia realizuję plan ćwiczeniowy 6 weidera. Mam do Was pytanie, jak mam ćwiczyć po 42 dniach tego planu aby utrzymać wygląd mojej sylwetki ( realizuję też ćwiczenia 100 pompek ). Muszę codziennie kontynuować program 6 weidera 42 dnia czy zacząć zaawansowany już program ABS2?
Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
musisz to Ty zmienić te plany, bo są słabe

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Dlaczego są słabe? To tylko 6 weidera i pompki, nie wspominałem o tym, że chodzę na siłownie po to aby rzeźbić i wzmacniać resztę ciała ( przy tym omijać mięśnie brzucha ). Poczytałem trochę dziś co nieco i myślałem nad bieganiem. 1 minuta biegu 5 min marszu itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Ja wygląda twój trening na siłowni ? Te treningi są do dupy po prowadzą donikąd. Mocny ABS można zbudować nawet 1/2 ćwiczeniami wplecionymi w plan. Przerabiałem ABS II i ten co jest na youtube, jak dla mnie można zrobić to szybciej i efektowniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ulozeniu treningu

Następny temat

Dziennik treningowy młodziana.

WHEY premium