SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do "6 Weidera"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
Chodzi mi o to ze zamierzam zrobic "6 Weidera" a tak pozatym codziennie robie po 40 pompek tak juz sie przyzwyczaiłem i tak robie juz od dawna(niejest to zaden trening).Czy moge robic 6 Weidera i te pompki, czy moze lepiej zrezygnowac z pomek i robic samą 6 Weidera?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11462
aromon - czyli jak ktoś robi śrdnio na początku 30 pompek to po tygodniu robi ich już 65? A po miesiącu 170? A po roku 1710?

Niezła metoda. Rewolucyjna :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
jesli to ci zastepuje silownie to jak najbardziej dla zdrowia mozesz machac pompeczki i 6 w.

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Zdecydowanie rób dalej pompki(mógłbyś dorzucić jeszcze pare ćwiczeń domatora), większy wydatek energetyczny pomoże w redukcji tłuszczu na brzuchu przy a6w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
ja jestem w 33 seri niedlugo koncze
jak myslicie co zrobic jak sie skonczy chcialbym zrobic druga serie
czy jest sens zaczynac od poczatku
zaczynanie od pierwszego dnia jest chyba strata czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3682
Przerwa aby mięśnie pozapominały i jazda od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
ale zaczynac od 1 seri 6 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3682
No w tym całym ćwiczeniu chodzi raczej o stopniowe zwiększanie stopnia trudności i między innymi na tym polega sukces tego. Niektórzy też po skończeniu robią 2 dni przerwy i tak powtarzają ostatni dzień a najlepiej niech się wypowie ktoś kto robił drugi raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Chodzi mi o to ze zamierzam zrobic "6 Weidera" a tak pozatym codziennie robie po 40 pompek tak juz sie przyzwyczaiłem i tak robie juz od dawna(niejest to zaden trening).Czy moge robic 6 Weidera i te pompki, czy moze lepiej zrezygnowac z pomek i robic samą 6 Weidera?

wedlug mnie zawsze trzeba robic tyle cwiczen ile mozesz a wieksza ilosc i laczenie cwiczen to dla kazdego tylko plus
robic tyle ile sie da i zeby sprawialo ci przyjemnosc podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
A mam takie pytanko jeszcze do tej 6 w.W tym treningu jest 6 podpunktów.W 1 dzien jest 1 seria po 6 powtórzen, czyli chodzi o to ze kazdy podpunkt robie po 6 razy, czy moze o to że robie tylko te 6 podpunktów w jednej serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2368
kazde cwiczenie robisz 6 razy czyli 36 razy musisz sie pozginac w pierwszym dniu :)

Zielony :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
moim zdaniem naprawde warto zaczac robic 6 napewno lepsze niz robienie brzuszkow
a macie pomysl jakie cwiczenia na wyrobienie sily w rekach
aby moc sie latwo podciagac na drazku(jak narazie u mnie lapki najslabsze
pomimo ze podnosze duze ciezary to ze swoim mam problemy)
ktory miesien najbardziej pracuje przy podciaganiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (staż: 17 miechów)

Następny temat

Dziwne "efekty" w uchu po treningu

Wiecej