SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy młodziana.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie myślałem nad drabinkami, ale jak widać drabinka przerodziła się w tasiemca i nawet fajnie w plecy weszło, a ogólnie nie lubię odpoczywać, a dokładniej wyczekiwac na kolejna serie to tu nawet nie myślałem o tym, będę coś robił z czasowym wysiłkiem, bo zauważam że służy mi, a ten tasiemiec to podobna metoda do tej ze chce zrobic 30 powtorzen przykladowo to rozkladam na duzo serii i schodze az do 3 x10 to coś w ten deseń jest mój tasiemiec tylko że jest wymagający i przyjemny, ale no nie oceniam póki efektu nie zobacze , to była ogólna opinia/myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem skąd to się bierze, ale w pewnych momentach moja wewnętrzna chęć do treningu tak się nasila, że aż mnie rozsadza :D Ciekawe uczucie, szczególnie że zazwyczaj zmęczony chodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To jest euforia, często występuje podczas aktywności fizycznej.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zrobiłem treningu, bo wycieczka szkolna i pomyślałem, że ten jeden dzień luziku, zaś dziś zrobię sobie 14 metrów raczkowania (mocno ciśnie mi nogi), mało ale bedę powiększał tą liczbe co trening o 7 metrów ) albo i więcej jak będziesz moc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wisnia
głową do ziemi, czołem dotykam i do góry z powrotem, ale uprzedzam, że to przy ścianie, więc spokojnie, po tych przysiadach nie byłbym w stanie trzymać się w handstandzie :P



to jesteś kozak, ja przy tak niskim schodzeniu może z raz bym zrobił

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, bez przesady, kozak to będę jak będę bez ściany takie robił, raz mi się udaje raz nie zrobić pompkę bez podpórek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening nr 4 w grudniu!

Rozgrzałem stawy na szybko po czym przeszedłem do :

Przysiady 30 powtórzeń z 98 kilogramami w 16 minut i 50 sekund, z czego poprzedni wynik (26 przekroczyłem już po 13 minutach i 30-stu sekundach)
Pompki w staniu na poręczach do pompek 3x,3x,2x,2x


przerwy jak najkrótsze tylko po przysiadach potrzebowałem chwile oddechu, żeby do tych pompek w miarę podejść, bo zacząłem jak piorun ;P
czas treningu : 28:49(mm:ss)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A jak wyglądają te przysiady?
Robisz maxy, czy jak to wygląda?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady robie po minimum 3 i wzwyż, tj te 30 przysiadów przez ten czas to siekam co chwile, a moim maksem to nie jest, bo sądzę że dałoby radę więcej tylko chce zobaczyć czy dojdę pracując spokojnie do 50 powtórzeń i później będę cisnął coraz intensywniej, aż do skutku, to musi działać:D
a jeśli technicznie się pytasz to dupa do ziemi.

streszczenie, gdyby to u góry było takie zawiłe:
Przysiady minimum po 3, zawsze jak najwięcej jak wejdę pod sztangę z rezerwą o 1-powtórzenie, żeby nie zostać na dole, w co wątpię bo z 98kg wstaje zawsze, ale wole dmuchać na zimno i przerwy jak najkrótsze


Zmieniony przez - wisnia w dniu 2015-12-12 11:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko pięknie progresik, nawet w bieganiu po 3 tyg przerwy 200m więcej przebiegłem, jednak coś w tych przerwach jest :) no cud !
Trening wczorajszy(wtorkowy) wstawię dziś w południe jak będzie chwilka czasu :)

Pozdrawiam!!! :) Czołem sztangiści,gimnastycy,kalisteniści, SPORTOWCY!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Weidera - Pytanie

Następny temat

Split w domowych warunkach do oceny

WHEY premium